Ana SayfaSporExxen'den Tek Maç Satın Alma
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Exxen’den Tek Maç Satın Alma

Türk seyircisi olarak yeni yıla iki yeni dijital platformla merhaba dedik. Exxen’den Tek Maç Satın Alma sorusunun sıkça dile getirilmesinin arkasındaki neden de Exxen platformunun futbola dünyasına bomba gibi girmesi oldu. İlki geçen yılın sonunda yayına başlayan Gain Media oldu. Dijital mecra olarak internet yolculuğuna başlar başlamaz büyük ilgi gördü. Yani ikincisi, Türk medya devi Acun Ilıcalı’ya ait Exxen TV. Geleneksel medyaya yaptığı yatırımın ardından şimdi gözünü daha yenilikçi medya girişimlerine dikiyor.

Geleneksel Medyadan Dijital İçerik Platformuna Geçiş

Bu yeni girişimler ve yenilikçi bakış açıları, hem medya şirketlerinin hem de izleyicilerin eski yöntemle yeterli olduğunu göstermektedir. Dahası, bu aynı zamanda hepsinin daha modern bir şey aradığı anlamına gelir. Bu aynı zamanda Netflix, Amazon Prime ve Blu TV (Türkiye) gibi uluslararası çevrimiçi içerik platformlarının büyük başarılarını da açıklıyor.

Özellikle COVID-19 etkisi, karantina koşulları, açık havada dizi ve sinema filmi çekmenin zorluğu düşünüldüğünde yeni medya arayışları netleşiyor. Bu arada belirtmeye gerek yok, artık koronavirüs kısıtlaması nedeniyle sinema salonları ve sinemalar uzun süredir kapalıyken, Netflix ve Amazon Prime gibi üst düzey içerik platformları birçok sinema filmi satın aldı. Ayrıca, filmleri ve dizileri yayınlayarak izleyicileri bir araya getirdiler. Türkiye’den sadece birkaç örnek: 9 Kere Leyla ve Azizler. Bu filmleri halk sinemasında göstermek mümkün olmadığı için, işi kitle iletişim araçları adına Netflix yaptı.

Daha Fazla Oku: Exxen Aylık Ne Kadar?

Exxen ve Spor

Exxen’in dikkat çektiği konularda bir diğeri ise spor yayınları olmakta. Şimdiye kadar birçok izleyici Exxen spor yayınlarının oldukça ilgisini çektiğini sosyal medya üzerinden belirtti ve belirtmeye devam ediyor. Dolayısıyla her dijital içerik platformunda olduğu gibi ortaya bazı ihtiyaçlar doğuyor. Exxen’den tek maç satın alma özelliği Exxen üyeliği satın almayı düşünen çoğu kişinin ilk merak ettiği şeylerden biri oluyor.

Exxen’den Tek Maç Satın Alma

Peki Exxen’den tek maç satın alma özelliği mevcut mu? Abonelik almadan dilediğiniz maçı bir seferliğine alarak izleyebilir misiniz?

Maalesef hayır. Exxen üyeliklerinde böyle bir opsiyon bulunmuyor. Eğer Exxen’i sadece bir maçlığına kullanmayı düşünüyor iseniz şimdilik en uygun yol 1 aylık abonelik alıp taahhütsüz olarak hemen iptal etmek.