Ana SayfaDizi-FilmKingsman 3 Ne Zaman Çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Kingsman 3 Ne Zaman Çıkacak?

“Kingsman 3 ne zaman çıkacak?” sorusu son günlerde sıkça sorulmaya başlandı. Film serisinin ilk filmi olan “Kingsman: The Secret Service (Gizli Servis)’’ filmi, Mark Millar’ın ve Dave Gibbons’un The Secret Service adlı çizgi romanından uyarlanmıştır. Baş rollerinde Colin Firth, Samuel L. Jackson, Mark Strong, Taron Egerton ve Michael Caine’in oynadığı, yönetmenliğini Matthew Vaughn’un üstlendiği casusluk, aksiyon ve komedi türlerini barındıran 2014 yapımı Amerikan-Britanya filmidir. Film, potansiyel bir gizli ajan olan Gary Unwin’in eğitim sürecinde yaşananları konu almıştır.

Filmin ilk gösterimi 13 Aralık 2014 tarihinde Butt-Numb-A-Thon sırasında yapıldı. Birleşik Krallık’ta 29 Ocak 2015’te Amerika’da ise 13 Şubat 2015’te vizyona girdi. Klasik aksiyon filmlerinden farklı olarak çok fazla eğlenceli sahneye de yer veren bu film, bilim kurgu efektleriyle de izleyenleri büyülemeyi başarmıştı. IMDB puanı 7.7 olan bu filmin devam filmleri de çıktı.  

Serinin ikinci filmi olan Kingsman: The Golden Circle (Kingsman: Altın çember), 2017 yılında yapıldı. Yönetmeni Matthew Vaughn tarafından üretilip yönetildi, Vaughn Goldman ve Jane Goldman tarafından yazıldı. Bu film ise Türkiye’de 22 Eylül 2017 yılında gösterime girdi. Bununla birlikte akıllara “Kingsman 3 ne zaman çıkacak?” sorusu gelmeye başladı.

Serinin 3. filmi olan Kingsman 3 Ne Zaman Çıkacak? 

The Kingsman 3 filmi ülkemizde geçtiğimiz ocak ayında vizyondaydı. Serinin üçüncü filmi olan The Kingsman 3 filmi, diğerlerinin devamı niteliğinde değil, yan film olarak çıktı. The Kingsman 3 filminin senaryosunu serinin diğer filmlerinin de yönetmenliğini yapan Matthew Vaughn ile birlikte Karl Gajdusek yazdı. Orijinal adı The Kingsman olan bu film, Türkiye’de ‘’Kingsman: Gizli Görev’’ adında vizyona girdi. Bu filmin konusu ise Kingsman gizli servis teşkilatının kuruluş hikayesi oldu.

Film, dünyanın geleceğini tehdit eden kötü güce karşı savaşan, insanlığı bu büyük tehlikeden kurtarmak için zamana karşı yarış içinde olan bir adamın hikayesini konu aldı. Serinin üçüncü filmi olan The Kingsman, diğer iki filme göre daha eski bir tarihte geçti. Amerika Birleşik Devletleri’nde 22 Aralık 2021 tarihinde gösterime giren bu film ülkemizde ise 7 Ocak 2022 tarihinde vizyona girdi. 

Kingsman 3 Ne Zaman Çıkacak makalemiz burada son buluyor. Benzer bir içeriğimiz olan “Disney Plus İçerikleri Listesi” adlı içeriğimize de dilerseniz göz atabilirsiniz.