Ana SayfaTeknolojiExxen 403 Forbidden Hatası (Çözüm)
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Exxen 403 Forbidden Hatası (Çözüm)

403 Forbidden Hatası genel olarak sunucudan kaynaklanan problemlerden dolayı karşınıza çıkar. Exxen 403 Forbidden Hatası da buna benzer ancak yine de kullanıcı olarak yapabileceğiniz şeyler mevcut. Yazımızda kullanıcı olarak Exxen 403 Forbidden Hatası nasıl çözülür ona değineceğiz.

Exxen 403 Forbidden Hatası Çözümü

403 Forbidden hatasıyla karşı karşıya kaldınız ve en sevdiğiniz Exxen dizisini izlerken herşey yarıda mı kaldı. Bu çok can sıkıcı olabilir. Bu hatanın çözümünü sizler için derledik. Basit yöntemlerle çözüme kavuşturulabilen bu hata sizi bu can sıkıcı durumdan kurtaracak. Dizinizi kaldığınız yerden izleyebileceksiniz.

İlginizi Çekebilir: Exxen Bu içerik Şu Anda Kullanılamıyor Hatası (ÇÖZÜM)

Kullanıcılar için 403 Hatası Çözümü

  1. Hangi URL adresine gittiğinizi kontrol etmeniz gerekiyor. Eğer gitmeye çalıştığınız adres bir dosya ise yani .php .html gibi şeylerle bitiyorsa bu sayfaya gitmekte sorun yaşamazsınız. Ancak eğer sayfanızn sonua /kategori/nasil gibi bitiyorsa bu hatayı alma ihtimaliniz daha yüksek.
  2. Tarayıcının çerezlerini o site için temizleyin ve tekrar girmeye çalışın. Çerezler bu hatanın nedeni olabilir.
  3. Siteye girmeden hesabınızda oturum açmayı deneyi. Oturum açtıktan sonra hata gidebilir. Eğer sitenün bütün sayfalarına erişemiyorsanız sorun büyüktür demek.
  4. Web sitesinin destek sayfasına ulaşın ve hatanızı anlatın. Hatayı sadece siz mi alıyorsanız araştırabilirsiniz.
  5. Eğer yasak olan bazı eylemleri gerçekleştirdiyseniz, veya aynı internete bağlandığınız biri yaptıysa size IP Ban atmış olabilirler. Bu durumda modeme restart atmanız gerekir. IP’niz değişecektir. IP’niz değişince hata çözülmüş olacak.

İlginizi Çekebilir: Exxen Sunucu Şu An Yanıt Vermiyor (Çözümü)