Ana SayfaSosyal MedyaİnstagramInstagram Video İndirme iPhone Nasıl Yapılır?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Instagram Video İndirme iPhone Nasıl Yapılır?

Birçok sosyal medya kullanıcısı Instagram video indirme iPhone cihazlarda nasıl yapıldığını merak etmektedir. Çünkü Android cihazlardaki gibi kolay ve özgür bir kullanım olmadığı için Instagram videolarını indirirken ek olarak yardım gerekmektedir. Direkt olarak Android cihazlardaki gibi gönderi ya da video indirme işlemleriniz olumsuz sonuçlanacaktır.

Bunun yerine 3. parti uygulamalar kullanmanız gerekebilir. Birçok uygulamayı gözden geçirdikten sonra Instagram video indirme iPhone cihazlarda nasıl yapılır öğrenebilirsiniz. Bunun için en elverişli uygulama Documents uygulamasıdır. Uygulamayı nasıl kullanacağınızı öğrenirseniz video indirme işlemi için ek bir şey yapmanıza gerek kalmayacaktır. Kolay bir şekilde indirebilir hale gelebileceksiniz.

Instagram Video İndirme iPhone

Instagram video indirme iPhone cihazlarda Documents uygulamasında yapıldığından bahsetmiştik. Bunun için aşağıda yer alan adımları dikkatli bir şekilde uygulamalısınız.

  • Öncelikle Documents uygulamasını AppStore üzerinden indirmelisiniz. Bu uygulamayı kullanırken olası sorunlardan sayfamız sorumlu değildir.
  • Sonrasında Instagram’da yer alan beğendiğiniz ya da indirmek istediğiniz gönderinin bağlantını linkini kopyalamalısınız. Bunun için gönderinin sağ üst kısmında yer alan üç noktayı kullanabilirsiniz.
  • Sonra Documents uygulamasını açınız.
  • Savefrom sitesini https://tr.savefrom.net olacak şekilde girin.
  • Daha önceden kopyaladığınız bağlantı adresini bu siteye yapıştırın.
  • Ardından indir butonunu kullanarak dosyayı cihazınıza kaydedebilirsiniz.

Yukarıda yer alan adımları dikkatli bir şekilde takip ederseniz sorun yaşamadan Instagram video indirme iPhone için neler yapılmalı öğrenebilirsiniz. Bu adımlar Android cihazlarda çok daha kolaydır. Eğer onu da merak ediyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Instagram Video İndirme Android

Android cihazlarda Instagram videolarını indirmek için cihazınızda yer alan herhangi bir tarayıcıyı kullanabilirsiniz. Tarayıcıda Savefrom sitesini https://tr.savefrom.net olacak şekilde girin. Böylelikle Instagramda yer alan gönderileri indirebileceğiniz siteye erişim sağlayabilirsiniz. Ardından ise indirmek istediğiniz gönderinin linkini yapıştırıp indirme işlemini başlatınız.

Bu indirme süreçlerinde videonun boyutu ve internet hızınız indirme süresini etkileyen faktörler arasındadır. Ancak internet hızınız iyi ise bu konuda çok sorun yaşamazsınız. Çünkü gönderi boyutları genelde düşük olmaktadır. Bunun sebebi ise Instagram’ın veri düşürme politikası uygulamasından kaynaklanır. Videoların, gönderilerin daha düşük kalitede olması uygulamanın daha optimize bir şekilde çalışmasını sağlar.

Instagram Kısıtlama Nedir yazımızı okumak isterseniz eğer sitemizde yer alan içeriklere göz atabilirsiniz.