Ana SayfaSosyal Medyaİnstagramİnstagram Beğendiğim Gönderileri Göremiyorum
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

İnstagram Beğendiğim Gönderileri Göremiyorum

Instagram’da karşımıza birçok içerik çıkmakta. İnstagram Beğendiğim Gönderileri Göremiyorum sorunu da bu beğendiğimiz içeriklere ulaşmaya çalıştığımızda ortaya çıkar. Çeşitli videolardan tutun fotoğraflara, şarkılardan veya film kesitlerinden tutun dilediğiniz farklı gönderiye kadar geniş bir kategoride içerik paylaşımı hız kesmeden ilerliyor.

İnstagram Beğeni Nedir?

Bizler de kullanıcılar olarak eğer paylaşılan gönderiler hoşumuza gidiyorsa kalp simgesine basarak veya gönderiye iki kez tıklayarak beğeniyoruz, hatta daha sonra tekrar bakmak için ya ekran görüntüsü alıyoruz ya da kaydetme kısmına tıklıyoruz. Fakat bunlardan herhangi birini yapmayı unuttuysak eski beğendiğimiz şeylere nasıl ulaşacağız?

Sizler de bu sorunun cevabını arıyor ve Instagram beğendiğim gönderileri göremiyorum diyorsanız bunun çözümü de tabii ki de yazımızda! Vereceğimiz bilgiler ve yönergeler ile siz de şu ana kadar beğendiğiniz videolar, fotoğraflar ve reels’ler gibi birçok gönderiye ulaşmış olacaksınız.

İnstagram Beğendiğim Gönderileri Göremiyorum

Tabii bu beğendiğimiz gönderileri görme özelliğinin yukarıdaki avantajlarının yanı sıra minik hatalarınızda da oldukça kullanışlı olmaktadır. Mesela birinin gönderisini yanlışlıkla beğendiğiniz ve hangi hesap olduğunu da unutmanız gibi durumlarda da oldukça işe yarayacaktır. Bu sayede beğeninizi de kaldırmış olacaksınız.

İnstagram Beğendiğim Gönderileri Göremiyorum

İnstagram Beğendiğim Gönderileri Göremiyorum Çözüm

Hangi tip telefon kullandığınız fark etmeksizin bu işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. Şimdi ise Instagram beğendiğim gönderileri göremiyorum gibi bir sorun için yapmanız gerekenleri tek tek sıralayalım:

  • Öncelikle Instagram uygulamasına giriş yapmalısınız. Ardından profilinize girmelisiniz.
  • Sonra ise sağ üstte bulunan üç çizgili yere tıklamalısınız.
  • Buradan ayarlar menüsüne ulaştıktan sonra karşınıza yine birçok seçenekten oluşan bir ekran çıkmalı. Buradan da hesap yazan yere tıklamalısınız.
  • En aşağılara ilerlediğinizde ise “beğendiğin gönderiler” yazan kısma tıklamalısınız. İşte bu şekilde Instagram beğendiğim gönderileri göremiyorum sorununuz basit bir biçimde ortadan kalkmış olacak.

Unutmayın ki ilk sırada gördüğünüz gönderi aslında en son beğendiğiniz gönderidir. Bu yüzden çok eski beğenileriniz için biraz daha fazla vakit harcamanız gerekebilir.

Daha Fazla Oku: İnstagram Hikaye Arşivi Nerede?