Ana SayfaSosyal Medyaİnstagramİnstagram Profil Full Size Nasıl Yapılır?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

İnstagram Profil Full Size Nasıl Yapılır?

İnstagram uygulaması en popüler sosyal medya uygulamaları arasındadır. Gün geçtikte kullanıcılar İnstagram profil full size nasıl yapılır sorusunu daha fazla merak etmeye başlamıştır. Çok farklı yöntemlerle profil fotoğrafları full size yapılabiliyor. Şimdi İnstagram profil full size nasıl yapılır sorusunun cevabına bakalım.

İnstagram Profil Full Size Nasıl Yapılır?

Bir akıllı telefon ile instagram profil fotoğrafı tam ekran olarak gözükebilir mi? Bu sorunun cevabı tabiki evet. İnstagram bu özelliği kendi sağlamasa bile bunu yapmanın püf noktaları mevcut.

İnstagram üzerinden takipleştiğiniz her kullanıcının paylaştığı fotoğrafları görebilirsiniz. Ancak İnstagram üzerinde başka kullanıcıların profil fotoğraflarını görmek İnstagram üzerinden mümkün değildir. Twitter, facebook ve whatsapp gibi uygulamalar buna olanak sağlamaktadır. Twitter, Facebook ve WhatsApp’ta, profil fotoğraflarını tam görmek için sadece yapmanız gereken profil fotoğraflarına tıklamaktır. Aslında, profil fotoğraflarını tam boyutta görüntüleyebilir ve yakınlaştırabilirsiniz.

İnstagram Profil Fotoğrafını Tam Ekran Yapma

Instagram profil fotoğraflarını indirebileceğiniz ve görüntüleyebileceğiniz dört yöntem vardır. Ayrıca Instagram profil fotoğraflarını indirebilir ve bunları akıllı telefon hafızasına kaydedebilirsiniz.

Mobil Tarayıcı ile

Profil fotoğrafını görmek istediğiniz Instagram hesabından profil bağlantısını alın. Aşağıdaki talimatları takip ederek profili tam ekran yapabilirsiniz.

  • İstediğiniz Instagram profil bağlantısını kopyalayın.
  • Ardından google chrome uygulamasını veya cep telefonundaki tarayıcıyı çalıştırın.
  • Daha önce kopyalanan Instagram profil bağlantısına gidin.
  • Instagram profili açıldıktan sonra fotoğraf bölümüne uzun dokunun.
  • Sonrasında fotoğrafı yeni bir sekmede aç seçeneğini seçin.
  • Sonrasında Instagram profil fotoğrafı tam boyutta açılır.
  • Ve Profil tam ekran.

Instagram’da diğer kişilerin profil fotoğraflarını başarılı bir şekilde tam olarak gördükten sonra, fotoğrafa dokunup basılı tutup ardından indirme seçeneğini seçerek de indirebilirsiniz.

Ayrıca İnstaDp, Izuum ve Full İnsta Dp web sitelerine bakın.

İnstagram Profil Full Size

Daha Fazlası için : Snapchat Nasıl Siyah Yapılır?

İnstagram Nedir?

Instagram, sosyal medyada ücretsiz fotoğraf ve video paylaşma uygulaması. Uygulama, kullanıcıların medya yüklemesine izin verir. Medyalar filtrelerle, hashtag’ler ve coğrafi etiketleme ile düzenlenebilir. Gönderiler herkese açık olarak veya önceden onaylanmış takipçilerle paylaşılabilir

İnstagram Profil Full Size Nasıl Yapılır rehberimiz burada sonlanıyor.