Ana SayfaSosyal MedyaİnstagramInstagram Beğendiklerimi Görme (Resimli)
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Instagram Beğendiklerimi Görme (Resimli)

Son zamanlarda eskiye dönük beğenilerimizi görmek için birçok kişi Instagram beğendiklerimi görme adı altında araştırma yapmaktadır. Siz de önceden beğendiklerinizi nasıl görebileceğinizi merak ediyorsanız eğer doğru yere geldiniz. Aşağıda yer alan adımları takip ederseniz eğer neleri beğendiğinizi görebilirsiniz.

Bu metot, önceden beğenip ancak sonradan bulmak istediklerimizi bulmayı kolaylaştırmaktadır. Bazen de geçmişe yönelik acaba neleri beğenmişim dercesine bakarak vakit geçirmenizi sağlamaktadır. Oldukça eğlenceli olan bu özelliğin nasıl çalıştığını merak ediyorsanız eğer gelin birlikte görelim.

Instagram Beğendiklerimi Görme

Siz de “Instagram beğendiklerimi görme” nasıl yapılır diyorsanız eğer aşağıda yer alan adımları sırasıyla dikkatlice izlemelisiniz.

  • Öncelikle sağ en alttaki butonu kullanarak profilinize gidiniz.
  • Gelen ekranda sağ üstte yer alan 3 çizgiye tıklayınız.
  • Gelen sekmeler arasında hareketlerin başlığını seçiniz.
  • Burada 3. Sırada olan etkileşimler başlığına tıklayınız.
Instagram Beğendiklerimi Görme
  • Burada da 2. Sırada beğenmeler sekmesi bulunmaktadır.
Instagram Beğendiklerimi Görme-2
  • Gelen ekranda en yeniden en eskiye olarak görmeniz mümkün.
  • Bunları sırala ve filtre ekranından değiştirebilirsiniz.
  • Yazar, başlangıç tarihi, bitiş tarihi gibi özellikleri gözden geçirebilirsiniz.

Yukarıda yer alan adımları takip ederseniz eğer siz de “Instagram beğendiklerimi görme” nasıl yapılır sorusunun yanıtını bulabilirsiniz. Oldukça kolay bir şekilde yapılan bu adımlar ile siz de eğlenebilir, eskiden neler beğendiğinizi görebilirsiniz.

Belli bir döneme ait araştırma yapıyorsanız eğer filtre seçenekleri sayesinde daha kolay aradığınızı bulabilirsiniz. Önceden sadece eskiden yeniye ya da yeniden eskiye ayarı yapılabiliyorken günümüzde birçok filtre özelliği de uygulamaya dahil edilmiştir.

Instagram Başkasının Beğenileri Görme

Instagram başkasının beğenileri görme eskiden olsa da günümüzde ne yazık ki mümkün değildir. Ancak yine de merak ettiğiniz kişinin neleri beğendiğini merak ediyorsanız izleyebileceğiniz zor bir yol bulunmaktadır.

Zaman içerisinde o kişinin beğendiğine denk geldiğiniz gönderilere tıklamalı ve onları siz de beğenmelisiniz. Böylelikle ortak algoritmadan dolayı karşı tarafın beğendiği gönderilere, postlara daha kolay ulaşım sağlayabilirsiniz. Instagram beğendiklerimi görme işleminden sonra bu adımlar da işinize yarayabilir.

Instagram Beğeni Sayısı Neden Gözükmüyor?

Bazı sayfaların gönderilerine baktığımızda Instagram beğeni sayısı neden gözükmüyor sayısını sorabilmekteyiz. Çünkü bu postların sahibi gönderilerin beğeni sayısını gizlemek istemiştir. Siz de gönderi paylaştığınız zaman farklı kişilerin beğeni sayısını görüp görmemesini sağlayabilirsiniz. Bu tamamen sizi beğenmenize kalmıştır.

Eskiden bu durum ise farklıydı. Instagram yönetimi tamamen bütün sayfalarda gönderilerin beğeni sayısını gizleme üzerine çalışıyorlardı. Ancak günümüzde tamamen talebe göre bu olay gerçekleşmektedir. Yani kısacası siz de bir gönderinin beğenisini göremiyorsanız, sayfa yöneticisinden kaynaklıdır.

Instagram Linkleri Açılmıyor Hatası hakkında yazılan yazımızı okumak isterseniz eğer sitemizde yer alan içeriklere göz atabilirsiniz.