HomeRoblox EnglishInstagram Linkleri Açılmıyor Hatası (ÇÖZÜM)
Share
Table of Contents

Instagram Linkleri Açılmıyor Hatası (ÇÖZÜM)

Geçtiğimiz günlerde gelen güncellemelerden sonra birçok kişi Instagram linkleri açılmıyor hatası ile karşı karşıya kalmıştır. Eğer ki siz de bu hata ile karşılaştıysanız kolay bir şekilde sorunu çözebilirsiniz. Tek yapmanız yazımızın geri kalanını okumak ve adım adım istenilen adımları gerçekleştirmek.

Instagram linklerini açamıyorsanız eğer bunun sebebi muhtemelen güncelleme kaynaklıdır. Güncelleme sonrasında bu tarz hatalar sıklıkla meydana gelebilmektedir. Birçok influencer ise bu durumdan oldukça rahatsızdır. Linkler üzerinden gelir elde ettikleri için takipçilerinin bu linklere erişememesi kendilerini zarara sokmuştur. O halde gelin bu durumun üstesinden nasıl geliriz birlikte görelim.

Instagram Linkleri Açılmıyor

Instagram Linkleri Açılmıyor Çözümü

Instagram linkleri açılmıyor diyorsanız eğer hemen aşağıda yer alan adımları takip etmelisiniz.

  • Öncelikle android kullanıyorsanız Google play store’u, ios kullanıyorsanız App Store’u ziyaret ederek Instagram’a herhangi bir güncelleme gelip gelmediğini kontrol etmelisiniz.
  • Güncelleme yapsanız da bu sorun giderilmediyse eğer linklerine tıklayamadığınız hesabı takipten çıkarıp tekrardan takip etmelisiniz. Eğer ki bu hesap gizli hesap ise tekrar takip etme süreciniz olacağını unutmayın.
  • Yine bir çözüm sağlamadıysa Instagram uygulamasının önbelleğini temizlemelisiniz. Bunun için cihaz ayarlarını ziyaret edip, uygulamalarım kısmı içerisinde yer alan Instagram’ı bulmalısınız. Böylece depolama sekmesinden önbelleğini temizleyebilirsiniz.
  • Eğer ki bu adım da işe yaramadıysa geriye farklı bir cihaz ve internet bağlantısı denemek kalıyor. Önce internet bağlantınızı değiştirin yine olmadıysa eğer bu sefer farklı bir cihazdan giriş yapmayı deneyebilirsiniz.

Ayrıca bu tarz sorunlar sadece Instagram kaynaklı olmayabilir. Yönlendirilen sitede eğer ki bir sorun oluştuysa Instagram linkleri açılmıyor hatası ile karşılaşmanız da çok olağandır. Bu gibi nedenler için farklı arkadaşlarınızdan linke tıklayıp tıklayamadığını sormanızda büyük fayda vardır.

Instagram Linkleri Açılmıyor

Instagram Hikaye Linkleri Açılmıyor

Instagram linkleri açılmıyor hatası zaman zaman da Instagram sunucusundan kaynaklı olabilmektedir. Yani her ne kadar çaba sarf etsek de bazen bu tür sorunların üstesinden gelemeyebiliriz. Yine öyle bir durumdaysanız eğer tek yapmanız gereken beklemektir. Instagram yetkilileri gerekli müdahaleyi en kısa sürede yapacaktır.

Bu süre zarfından linke erişmekte problem yaşıyorsanız eğer ve o linke ihtiyacınız var ise farklı hesaplardan linke tıklamayı deneyebilirsiniz. Ya da farklı cihazlar ile bu sorunun üstesinden gelmeyi sağlayabilirsiniz.

Instagram Birlikte Reels İzleme Nasıl Yapılır yazımızı okumak isterseniz eğer sitemizde yer alan diğer içeriklere göz atabilirsiniz.

Most Popular