Ana SayfaKripto ParaCVP Coin Nedir? CVP Coin Yorumları
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

CVP Coin Nedir? CVP Coin Yorumları

CVP Coin Nedir diye sormakta haklısınız çünkü hızlı yükseliyor. CVP Coin Yorumları da bu yatırımı yapmak konusunda size fikir verebilir. CVP Coin, yönetişim gücü elde etmeye çalışan Ethereum tabanlı bir platformdur. Belirteç sahiplerinin yönetim belirteçlerini bir araya toplamasına, ödünç vermesine ve ödünç almasına, ayrıca gelir elde etmesine ve protokoller üzerinde kontrol sahibi olmasına olanak tanır.

PowerPool platformunun para birimi olan Konsantre Oylama Gücü (CVP Coin), kullanıcıları yönetmek ve teşvik etmek için kullanılır. Gelin bakalım CVP Coin Nedir ne değildir.

Bu çözümleri, gücün oy kullanan üyeler arasında eşit olarak dağıtılmadığı durumlarda seçmenlerin oy gücünü inceleyen Banzhaf Güç Endeksi ile birleştirmek. PowerPool, yönetime katılımı ve katılımı teşvik etmenin yanı sıra oy hakları ve dağınık faydalar yoluyla azınlık paydaşlarını güçlendirerek Coin sahiplerinin seçmen ilgisizliğini hafifletmeyi amaçlar.

Daha Fazla Oku: Voxel Coin Nedir?

CVP Coin Nedir?

PowerIndex, havuzdan ücret toplayarak ve bunları CVP sahiplerine ve seçmenlere dağıtarak CVP’ye değer katar. Sonuç olarak, CVP nakit akışına dayalı bir Coin haline geldi, ancak yalnızca yönetişim sürecinde aktif katılım gerekliydi. CVP’nin değeri, PowerIndex’in belirli bir bölümü olması gerektiğinden, dizinde kilitli toplam değer tarafından da tanımlanır.

CVP Coin Nedir CVP Coin Yorumları

PowerOracle, bir çalışma belirteci olarak hareket ederek CVP’ye değer katar. Kullanıcılar CVP’yi paylaştırır ve bunu gerçekleştirmek için bir düğüm çalıştırır. Ayrıca, düğümler doğru bir işlem yaparsa, kullanıcıya ödeme yapılır, ancak düğümler dürüst olmayan işler yaparsa kesinti yapma şansı vardır. CVP Coin Nedir sorusuna önemli bir cevap.

CVP, yönetişim belirteçlerini ödünç vererek ve ödünç alarak değer kazanır, çünkü daha pasif belirteç sahipleri belirteçlerini platformda birleştirirse, CVP sahiplerinin diğer protokolleri yönetmede daha fazla yetkisi olur. CVP Coin Nedir?

CVP Coin Çıkışı Detayları

CVP tedarikinin tamamı, PowerPool ekibi tarafından testnet ve mainnet likidite madenciliği katılımcılarına atandı. Likidite madencileri, Alfa, Beta ve Gama turlarını içeren test ağı dağıtımları sırasında tüm 100 milyon arzın %15’ine erişebildi. Projenin ana ağ açılışında, kalan arz likidite madencileri, Uniswap ve Balancer LP’ler (likidite sağlayıcıları) için geçerli olacaktır. CVP Coin Nedir ayrıntıları aşağıda.

  • Alfa Turu: %5 veya 5 milyon Coin
  • Beta Turu: 6 aylık kilit ve 18 aylık lineer yelek ile %5 veya 5 milyon Coin
  • Gamma Turu: 6 aylık kilit ve 18 aylık lineer yelek ile %5 veya 5 milyon Coin
  • Likidite Madenciliği Ödülleri – Ödenen tarihten itibaren 1 yıllık kilit ile 1. yıl için %24 veya 24 milyon CVP.
  • Kalan CVP, Topluluk Hazinesine (51M) eklendi – böylece CVP sahipleri gelecekteki likidite madenciliği programları, diğer teşvikler için kullanıp kullanmamayı veya yakmayı yönetebilir.

CVP Coin İlk Tedarik

Olağanüstü Tedarik

100.000.0000,00

CVP Coin Teknolojisi

CVP Coin’in Teknolojisini gelin beraber inceleyelim

PowerPool Meta-Yönetim

Meta-Yönetişim esasen protokol oy haklarını geniş bir sosyal uzlaşmaya geçici olarak devrediyor. Meta yönetişim alanında ilerleyen protokol ve konsensüs oluşturmaya yardımcı olacak 3 ana aktör vardır:

  • Protokol Politikacıları — Protokol politikacıları, aşina oldukları belirli protokollerde yönetişimi denetleyen, yeni teklifler yoluyla olumlu değişimi teşvik etmek için düzenli olarak yönetime katılan ve sorunlar ve ve oylarını rasyonel argümanlarla savunmak. Çıkarlarını geliştirmeyi ve bir protokolde kilit aktörler olmayı ve ayrıca yönetim önerilerinin onaylanmasından yararlanmayı hedefliyorlar.
  • Çoğunluk Simgesi sahipleri – GT varlıklarının değerini artırırken, kendilerine faydalı olan girişimleri desteklemek istiyorlar.
  • Azınlık Simgesi Sahipleri – GT varlıklarından kolayca faydalanmak ve sahipliklerini büyütmek istiyorlar.

Başarılı yönetişim, Protokol Politikacıları, Çoğunluk ve Azınlık Simgesi Sahipleri arasında bir fikir birliğini gerektirdiğinden, bu üç oyuncu bazı büyüleyici sosyal dinamikler üretir.

İlginizi Çekebilir: Flux Coin Nedir? Flux Coin Yorumları

CVP Coin Nedir CVP Coin Yorumları

CVP Coin Yorumları

CVP Coin almak isteyenler için çok önemli bir kısma geldik. CVP Coin Yorumları sayesinde daha bilinçli hareket etme imaknınız olacak.

TradingBeasts CVP Coin Yorumları

TradingBeasts, CVP Coin’in değerli bir yatırım olup olmadığı konusuna evet diyor. Bu madeni paranın fiyatının 2021’de 1.84363 dolara ulaşması ve ardından 2022’nin sonunda 1.77138 dolara düşmesi bekleniyor.

WalletInvestor CVP Coin Yorumları

WalletInvestor’a göre, CVP Coin’in fiyatının bir yılda 1.478 dolardan 0.145 dolara düşmesi bekleniyor. Sonuç olarak, CVP coin zayıf bir yatırımdır. Uzun vadede kazanç potansiyeli %90,18’dir.

DigitalCoin CVP Coin Yorumları

DigitalCoin araştırmasına göre, CVP Coin kripto para biriminin fiyatı önümüzdeki beş yıl içinde 1.388 dolardan 4.334 dolara tırmanacak. 2022‘ye kadar 2.325 dolara yükselecek ve 2023-2024’te yükselmeye devam edecek. CVP Coin, bu tahmine dayalı uzun vadeli faydalı bir yatırımdır.

CVP Coin Canlı Grafik

CVP Coin satın almak için Binance Üye Olabilirsiniz.

CVP Coin Nedir sorusuna cevap aradığımız ve CVP Coin Yorumlarını paylaştığımız yazımız burada sonlanıyor.