Ana SayfaOyunFifaFIFA Online 4 Kol Ayarları (Resimli Anlatım)
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

FIFA Online 4 Kol Ayarları (Resimli Anlatım)

Bu yazımızda FIFA Online 4’e kol nasıl eklenir ve FIFA Online 4 Kol Ayarları nasıl yapılır bunları anlatacağız. Bu yöntem diğer oyunlarda da geçerlidir yani sadece FIFA için sınırlı bi yöntem değil. Yaptığımız işlemlerle devam ederseniz istediğiniz oyunun dosyasına atabilir ve o oyunu kol ile oynayabilirsiniz. Haydi çok vakit kaybetmeden rehberimize başlayalım. Eğer FIFA Online 4’ü indirmediyseniz bu rehberden nasıl indirebileceğiniz görebilirsiniz. Fifa Online 4 Nasıl İndirilir? (Güncel)

FIFA Online 4 Kol Ayarları ve Etkinleştirme Rehberi

İlk adım x360ce zip dosyasını resmi siteden indirmektir. 32 veya 64 bit sürümünü seçmelisiniz (kullandığınız FIFA Online 4 sürümüyle aynı olması gerekiyor). Oyununuzun sürümünü bilmiyorsanız veya yanlışlıkla yanlış bir tane indirdiyseniz, daha sonra bilgilendirileceksiniz ve başka bir sürümü kullanma şansınız olacak.

x360ce 32-bit İndirme – 32-bit oyunlar için
x360ce 64-bit İndirme – 64-bit oyunlar için

Şimdi FIFA Online 4 yürütülebilir dosyasının bulunduğu klasörü bulmanız gerekiyor. Örnek resimde Binaries / Retail alt klasöründe bulunurlar. İndirilen x360ce ZIP dosyasını, oyun yürütülebilir dosyanızın bulunduğu klasöre çıkarmanız gerekir.

Farenin sağ tuşuyla x360ce.exe dosyasına tıklayın ve açılır menüden “Yönetici olarak çalıştır” a tıklayın. Bunu yapmanız önemli çünkü kol her açtığınızda oyunla bağlantı kurmak zorunda.

FIFA Online 4 Kol Ayarları

xinput 1_3.dll bulunamadı” uyarısı içeren bir pencere göreceksiniz. Bu dosya, öykünücünün düzgün çalışması için gereklidir.” Endişelenmeyin önemli bir hata değil sadece görünmelerini sağlamak için “Create” düğmesini tıklamanız yeterli olacak.

FIFA Online 4 Kol Ayarları

x360ce size yeni cihazın algılandığını bildirtilecek. Ve siz de sadece ”next” düğmelerine basarak devam edin. FIFA Online 4 Kol Ayarları sayfası birazdan karşınıza gelecek ve ayarları istediğiniz gibi yapabileceksiniz.

İlginizi Çekebilir: Fifa Online 4 Promosyon Kodu Kullanımı

FIFA Online 4 Kol Ayarları

Kurulum tamamlandığında “Finish”e tıklayın.

FIFA Online 4 Kol Ayarları

Tüm ayarları varsayılanlara ayarlamak için “Auto” düğmesine basın. Açılır pencerede “YES” e tıklayarak değişiklikleri onaylayın. Tüm butonlar otomatik olarak doldurulacaktır.

FIFA Online 4 Kol Ayarları

Şimdi tüm ayarlarınızı kaydetmek için “Kaydet” düğmesine basın. Dilerseniz “Save”e basmadan önce de düğmelerin atamasını değiştirebilirsiniz. Kendinize özgün FIFA Online 4 Kol Ayarlarını bu kısımda yapabilirsiniz.

FIFA Online 4 Kol Ayarları

Daha Fazla Oku: FIFA Online 4 Nasıl Bir Oyun?

Artık normal olarak FIFA Online 4 Kol Ayarlarını düzeltebilirsiniz. Oyun dizininde olan yüklediğimiz dosya ile oyuna girmeden bütün ayarları yapabilirsiniz. Her oyun başlatıldığında cihaz otomatik olarak aktif hale gelecektir. Oyun içerisinde ayar yapmanız maalesef mümkün değil. FIFA Online 4 Kol Ayarları Rehberimizin sonuna geldik. Umarım aklınızdaki soruları giderebilmişizdir. Şimdide iyi eğlenceler.

FIFA ONLİNE 4 OYUNU

FIFA Online 4 basit olarak ücretsiz en iyi futbol oyunu. Bu oyun Türkiye’de 2 Eylül Tarihinde çıktı ve çok ses getirdi. Her yerde reklamlarını görebilirsiniz. Bu linkimizde de belirttiğimiz gibi FIFA online 4 sistem gereksinimleri ise oldukça düşük ve Türkiye’de çoğu bireyin bilgisayarlarında rahatça çalıştırabileceği düzeyde. 300-400 TL vererek FIFA almak yerine arkadaşlarıyla bu oyun zevkini çıkarmak isteyenler FIFA Online 4 oyununu tercih edebilirler.