Ana SayfaOyunFifaFIFA Online 4 Nasıl Bir Oyun?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

FIFA Online 4 Nasıl Bir Oyun?

Şu an sadece oynanabilen FIFA Online 4 Nasıl Bir Oyun sorusu son zamanlarda çok sorulur oldu. İleride telefon için de çıkması beklenen oyun EA Games’in para tuzağı olarak görülen ve her sene oyunda çok az değişiklik yaparak fahiş fiyatlara yeni oyun çıkarması stratejisinin bozulması olarak da yorumlandı. Siz de bu ücretsiz oyunu oynayarak deneyimlerinizi bizlere aktarabilirsiniz.

FIFA Online 4 Nasıl Bir Oyun

FIFA Online 4 Nasıl Bir Oyun?

FIFA Online 4 basit olarak ücretsiz futbol oyunu. Bu oyun Türkiye’de 2 Eylül Tarihinde çıktı ve çok ses getirdi. Bu linkimizde de belirttiğimiz gibi FIFA online 4 sistem gereksinimleri ise oldukça düşük ve Türkiye’de çoğu gencin bilgisayarlarında rahatça çalıştırabileceği düzeyde. 300-400 TL vererek FIFA almak yerine arkadaşlarıyla bu oyun zevkini çıkarmak isteyenler FIFA Online 4 oyununu tercih edebilirler. FIFA Online 4 Nasıl Bir Oyun yazımızın devamında çok çarpıcı bir bilgi var.

FIFA Online 4 ve Türkçe Spiker

Murat KOSOVA ve Nebil EVREN gibi Türkiye’de ün salmış spor spikerlerinin oyunu seslendirmiş olması ise çok ses getirdi. Normalde alışık olmadığımız Türkçe spiker FIFA Online 4 de sunulmuş ve şaşırtıcı derecede ayrıntılı bir spiker hizmeti ile karşı karşıyayız.

Oyunun yeni olmasından dolayı arada yanlış sesler gelse dahi şu an gerçekten etkileyici olduğunu söylemek mümkün. FIFA Online 4 Nasıl Bir Oyun derseniz Türkçe Spikeri olan bir oyun demekten gurur duyarım.

FIFA Online 4 Nasıl İndirilir?

FIFA Online 4 oyununu indirmesi gerçekten kolay. Oyun zaten şuan bir çok platformda deli gibi reklam veriyor. Herhangi bir reklama tıklayarak internet sitesi üzerinden indirebilirsiniz. Ama eğer bu karmaşık işten ziyade kolay indirme yöntemi istiyorsanız aşağıda nasıl yapacağınız anlatıyoruz.

Eğer oyunu hala indirmediyseniz ve indirmek istiyorsanız bu verdiğimiz linkten indirme işlemlerinin nasıl yapıldığını takip edebilirsiniz. FIFA Online 4 Nasıl İndirilir? (Güncel) .

FIFA Online 4 Nasıl Bir Oyun

FIFA Online 4 Oynanışı Nasıl?

FIFA Online 4 Nasıl Bir Oyun sorusu yanında oynanışı da merak konusu. FIFA Online 4 de FIFA’nın son senelerde değiştirdiği oyun mekaniklerinden nasibini almış. Eski PES ve FIFA’cılardansanız bu oyun size bir hayli zor gelecek.

Çok ayrıntılı ve pratik isteyen oyun mekaniklerine hızlı bir şekilde alışması gerçekten çok zor. Hatta normal FIFA oyunlarından bile zor olduğunu söylesek yalan olmayacak.

PES ve FIFA’da eskiden olduğu gibi W veya Üçgen ile ara pas atıp Afrika kökenli bir forveti koşturarak gol atma devri tamamen kapanmış. Normal futbola benzeyen pas odaklı bir oyun daha çok değer kazanmış. Bazıları için sıkıcı olsa da oyunda topu karşı takıma vermemek oyunu kazanmak için en önemli etken gibi görünüyor. Pas da burada çok kritik yer tutuyor.

Oyuncular gerçekten çok hantal. Pasın değer kazanmasındaki diğer bi neden de bu. Oyuncuyu ne kadar koşturursanız koşturun istersen Aubameyang olsun yine işe yaramıyor. Seri seri pas yapmadığınız takdirde rakip yarı sahaya kurulmak çok zor. Ama siz kendinize güveniyorsanız orası ayrı. Benim acemiliğim de olmuş olabilir 🙂

Bu oyun tarzı başta çok sıkıcı olsa da zamanla alıştım diyebilirim. Ve yavaş yavaş zevk vermeye başladı. O yüzden oyun başında sıkılıp direk bırakmamanızı tavsiye ederim.

Daha Fazla Oku: Fifa Online 4 Promosyon Kodu Kullanımı

FIFA Online 4 Özelleştirme

Burada oyunu diğer FIFA oyunlarından ayıran bi konu daha var. Oyun içinde bir çok şeyi kendinize göre ayarlamanız mümkün. Oyuncunun saçından ayakkabı bağına kadar neredeyse değiştirme imkanı sunan oyun biraz da içinde kendi oyun oluşturma platformu olan oyunlara göz kırpar nitelikte.

FIFA Online 4 Nasıl Bir Oyun sorusunu bir diğer cevabı da size özel bir oyun. Oyunun kariyer modu da bir hayli değişik ve özelleştirilebilir durumda. Size özgü bir oyun deneyimi sunana FIFA Online 4 Nasıl bir oyun diyenler için belirleyici olabilecek bir faktör.

FIFA Online 4 Nasıl Bir Oyun

FIFA Online 4 Neden Ücretsiz?

Ama oyunun ücretsiz olması sizi sevindirse de oyunda para ile satın alınabilecek faktör çok fazla. Para verenler vermeyenlere göre biraz avantajlı konumda diyebiliriz. ”Pay to Win” olarak göze çarpan oyun modlarının yanı sıra ücretsiz olarak da belli kısımlarda oyundan zevk alabilirsiniz. Son olarak FIFA Online 4 nasıl bir oyun sorusunun en kısa cevabı ücretsiz futbol oyunlarına kıyasla gerçekten çok iyi.

Ama yakın zamanda çıkacak olan UFL oyununun bu sektörü nasıl etkileyeceği konusunda bir fikrim yok. Onunla ilgili yazımızı aşağıya bırakıyoruz.

Ücretsiz Futbol Oyunu UFL

FIFA Online 4 Nasıl Bir Oyun yazımızın sonuna geldik. Umarım sizi yeterince bilgilendirebilmişizdir.