Ana SayfaOyunFifaFIFA Online 4 Klavye Ayarları Nasıl Yapılır?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

FIFA Online 4 Klavye Ayarları Nasıl Yapılır?

FIFA Online 4 ücretsiz bir futbol oyunu. Türkiye’de 2 Eylül Tarihinde çıkan oyun çok ses getirdi. Ve insanlar FIFA Online 4 Klavye Ayarları Nasıl Yapılır diye bol bol aratmaya başladı.  FIFA online 4 sistem gereksinimleri ise oldukça düşük ve çoğu oyun sever bilgisayarlarında rahatça çalıştırabiliyor. Fahiş fiyatlar vererek FIFA’nın her sene oyuncuları kazıkladığı oyunu almak yerine ücretsiz oyunun zevkini çıkarmak isteyenler FIFA Online 4 oyununu tercih edebilirler.

FIFA Online 4 Klavye Ayarları Nasıl Yapılır?

FIFA Online 4 Klavye Ayarları yapması çok kolay. Aşağıdaki adımları takip etmeniz yeteri olacaktır.

  • Oyunu açın ve ”Ayarlar” Sekmesine Gidin. Görselde aşağıda okla gösterdim.
  • Ayaralar sekmesinde yan tarafta ”Kontrol Ayarları” sekmesi gözünüze çarpacak ona geçiyoruz
  • Yukarıda kırmızı okla gösterdiğim kısmın ikis üstündeki sekmeyi “Klavye” olması gerekiyor. Bu alanda yer alan tuşları kendinize göre belirlemek için Okla gösterdiğim Kısayollar sekmesini ”Özel” olarak değiştirmeniz şart.
  • Ayarlarınızı kendinize göre özelleştirdikten sonra sağ alt kısımda bulunan ”Tamam” sekmesine basın ve işte bu kadar. FIFA Online 4 Klavye Ayarlarınız yapıldı bile.
FIFA Online 4 Klavye Ayarları

Daha Fazla Oku: FIFA Online 4 Kol Ayarları (Resimli Anlatım)

FIFA ONLİNE 4 NASIL İNDİRİLİR?

FIFA Online 4 oyununu indirmesi kolay olan bir oyundur. Oyun şuan bir çok platformda deli gibi reklam verdiğinden dolayı denk gelmemeniz çok zor. Herhangi bir reklama tıklayarak internet sitesi üzerinden indirmeyi denemek işinizi uzatacaktır. Eğer bu karmaşık işten ziyade basit indirme yöntemi tercih etmek isterseniz aşağıda nasıl yapacağınız anlatıyoruz.

Eğer oyunu hala indirmediyseniz bu verdiğimiz linkten indirme işlemlerinin nasıl yapıldığını takip edebilirsiniz. FIFA Online 4 Nasıl İndirilir? (Güncel) .