Ana SayfaOyunFifaFIFA Online 4 İlerleme Ödülleri
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

FIFA Online 4 İlerleme Ödülleri

FIFA Online 4 oyununda oyuncu ve BP kazanmak isterseniz FIFA Online 4 İlerleme Ödüllerini kovalamak zorundasınız diyebiliriz. Her 5 seviyede bir verilen FIFA Online 4 İlerleme Ödüllerinin hepsi 1 günlük SVIP yani Premium hesap içeriyor. Ekstra olarak giderek seviyesi artan oyuncu hediyeleri veren İlerleme Ödülleri, seviye 30 ve seviye 40 a özel BP ödülü de veriyor. FIFA Online 4 İlerleme Ödülleri oyunda olmazsa olmaz diyebiliriz.

Seviye 30 olduğunuz zaman tam 7 Milyon BP verirken, FIFA Online 4 İlerleme Ödülleri seviye 40 olanları ise 10 milyon BP bekliyor. Birbirinden değerli oyuncuların çıkma olasılığı olan FIFA Online 4 İlerleme Ödüllerinin 50. Seviyesinde ise 87 ve üzeri puanlı bir oyuncu veriyor. 87 puanlı oyuncuların ne kadar pahalı olduğunu eminim sizler de biliyorsunuzdur.

İlginizi Çekebilir: Fifa Online 4 Promosyon Kodu Kullanımı

FIFA Online 4 İlerleme Ödülleri Listesi

Seviye 5SVIP (1 gün)World Hero Debut Klasmanı Futbolcusu Seviye 61+
Seviye 10SVIP (1 gün)Live Gümüş Seviye Klasman Oyuncusu Seviye 75+
Seviye 15SVIP (1 gün)WHD Futbolcu  Seviye 82+
Seviye 20SVIP (1 gün)WHD/CH/TCS Sınıfı Oyuncu (80+ GEN)
Seviye 25SVIP (1 gün)Turkey Club Stars Klasmanı Oyuncusu Seviye 83+
Seviye 30SVIP (1 gün)7.000.000 BP
Seviye 35SVIP (1 gün)WHD/CH/TCS Sınıfı Oyuncu (83+ GEN)
Seviye 40SVIP (1 gün)10.000.000 BP
Seviye 45SVIP (1 gün)WHD/CH/TCS Sınıfı Oyuncu (85+ GEN)
Seviye 50SVIP (1 gün)WHD/CH/TCS Sınıfı Oyuncu (87+ GEN)
FIFA Online 4 İlerleme Ödülleri
FIFA Online 4 İlerleme Ödülleri

FIFA Online 4 Nasıl İndirilir?

FIFA Online 4 oyununu indirmesi gerçekten kolay. Oyun zaten şuan bir çok platformda deli gibi reklam veriyor. Herhangi bir reklama tıklayarak internet sitesi üzerinden indirebilirsiniz. Ama eğer bu karmaşık işten ziyade kolay indirme yöntemi istiyorsanız aşağıda nasıl yapacağınız anlatıyoruz.

Eğer oyunu hala indirmediyseniz ve indirmek istiyorsanız bu verdiğimiz linkten indirme işlemlerinin nasıl yapıldığını takip edebilirsiniz. FIFA Online 4 Nasıl İndirilir? (Güncel) .

FIFA Online 4 Nasıl Bir Oyun?

FIFA Online 4 basit olarak en iyi sayılabilecek ücretsiz futbol oyunu. Bu oyun Türkiye’de 2 Eylül Tarihinde çıktı ve hızla popülerliğini arttırdı. Bu linkimizde FIFA online 4 sistem gereksinimleri ile ilgili bilgiyi ve ne kadar düşük olduğunu görebilirsiniz. Yüksek meblağlar vererek FIFA almak yerine arkadaşlarıyla bu oyun zevkini çıkarmak isteyenler FIFA Online 4 oyununu tercih etmeliler. FIFA Online 4 Nasıl Bir Oyun detayları için FIFA Online 4 Nasıl Bir Oyun? Yazımızı okuyabilirsiniz.

Daha Fazlası İçin: FIFA Online 4 Kol Ayarları (Resimli Anlatım)