Ana SayfaOyunFifaFifa 22 Türkçe Dil Desteği Var Mı?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Fifa 22 Türkçe Dil Desteği Var Mı?

Fifa severlerin hepsinin aklında tek bir soru var Fifa 22 Türkçe Dil Desteği var mı? Fifa 22 de hangi diller var hangi dillerin spikerleri var ve daha fazlası için yazımıza göz atabilirsiniz. Fifa Online 4 oyununda gelen Türkçe spiker Türk Fifa severleri gerçekten çok heyecanlandırmıştı. Bu yüzden güzel Fifa 22 deki Türkçe konusuna çevrildi. Fifa Türk sporseverlere bazı güzellikler yapmış. Yazımızda bu güzelliklerden de bahsedeceğiz.

Fifa 22 Türkçe Dil Desteği Var Mı?

Fifa 22 Türkçe Dil desteği ile birlikte geliyor. Oyunun bütün menülerini ve kariyer modun Türkçe oynayabilirsiniz. Kariyer modu sevenleri için bu muhteşem haber oyunda da sizin yüzünüzü güldürecek. Aşağıya kariyer modundaki Fifa 22 Türkçe Dil Desteği ile ilgili bir video bırakıyoruz. İzlemek isteyenler izleyebilirler. Videoda kariyer modunun ayrıntılarına da yer veriliyor.

Fifa 22 Türkçe Spiker Var Mı?

Fifa Online 4’den sonra bütün Fifa severlerde Türkçe spikerin Fifa 22 için de geleceğine dair umut vardı ama size kötü haberi vermek zorundayız. Bu kötü haberi veren biz olmak istemezdik ama malesef Türkçe Spiker Fifa 22 ile birlikte gelmiyor. Fifa 22 Türkçe Dil Desteği oyun içinde olsa da spikerlere yansımamış. Fifa 22 spiker listesini aşağıda paylaşıyoruz.

Fifa 22 İlginizi Çekebilir

İsimDilOyun Modu 
Alan SmithİngilizceTüm 
Derek RaeİngilizceTüm 
Lee DixonİngilizceUEFA Şampiyonlar Ligi 
Alex Scottİngilizce Tüm 
Stewart Robsonİngilizce Tüm 
Alan McInallyİngilizce Tüm 
Nira Juanraİspanyolca Tüm 
Frank BuschmannAlmanca Tüm 
Wolff-Christoph FussAlmanca Tüm 
Esther SedlaczekAlmancaKariyer & UEFA Şampiyonlar Ligi
Lele Adaniİtalyanca Tüm
Pierluigi Pardoİtalyanca Tüm