Ana SayfaDizi-FilmExxen Aylık Ne Kadar?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Exxen Aylık Ne Kadar?

Dijital yayınların her geçen gün daha fazla popüler olması ile birlikte yerli dijital medya olan Exxen çıktı ve Exxen Aylık Ne Kadar diye sorular çok sorulur oldu. Medyanın önemli isimlerinden birisi olan Acun Ilıcalı’da kendine ait dijital platformu olan Exxen’in devreye soktu. Kısa süre içerisinde önemli bir başarı kazanan Exxen yayınların içerisine Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa ligi yayınlarını da ekledi.

Maçlar için 3 yıllığına yaptığı anlaşma ile daha fazla kişinin Exxen’e yönelmesini sağladı. Ancak yaptığı bu atılımların fiyatları üzerinde etkisi bulunup bulunmadığı da merak konularından birisi oldu.

Exxen Bireysel Üyelik Ücretleri Ne Kadar?

Exxen kullanıcıları için farklı paketler sunmaktadır. Bu paketler temelde ticari ve bireysel olarak ikiye ayrılmaktadır. Ayrıca bireysel kullanım için de belirlemiş olduğu farklı paketler bulunmaktadır. Düz pakette reklamlı ücret 9,90 lira iken, reklamsız olanı ise 19,90 TL dir. Exxen Aylık Ne Kadar sorusunun bir de spor paketi kısmı var.

Bireysel üyelikler ise içerisinde ikiye ayrılmaktadır. Reklamlı ve reklamsız paketler aynı zamanda sezonluk ve aylık olarak da çeşitlendirilmiştir. Exxen aylık ne kadar sorusunun seçilen paketlere bağlı olarak değişen cevapları bulunmaktadır.

Exxen Aylık Ne Kadar

İlginizi Çekebilir: Exxen 14 Gün Bedava İzleme Nasıl Yapılır?

Reklamlı paketlerin içerisinde yer alan sezonluk spor paketinin ücreti vade farksız 12 taksit ile ödenebilmektedir ve aylık olarak 34,80 liraya gelmektedir. Sezonluk yerine aylık olarak abone olmak isteyenlerin ödemeleri gereken ücret ise 49,80 lira olmaktadır.

Tercihlerini reklamsız paketlerden yana kullanan kişilerin ise sezonluk paketleri için ödemeleri gereken ücret yine vade farksız ve 12 taksit olarak ödenebilmektedir. Sezonluk paketlerin aylık taksitleri ise 44,80 lira olmaktadır. Aylık paketlerden tercih edenlerin ödemeleri gereken ücret ise 59,80 lira olarak belirlenmiştir.

Exxen Ticari Üyelik Ücretleri Ne Kadar Olmaktadır?

Exxen’in ticari paketleri sadece sezonluk olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Ancak ticari paketlerde de kullanılacak cihaz sayısı ile alakalı olarak farklı paketleri bulunmaktadır. Yıllık olarak belirlenen bu ücretler tercih edilmesi durumunda 12 taksit olarak ödenebilmektedir.

Tek cihazlı paketler 299, üç cihazlı paketler 649, beş cihazlı paketler ise 949 lira olarak belirlenmiştir. Exxen aylık ne kadar sorusunun ticari amaçlı kullanımları da bu şekilde cevaplanmaktadır.