Ana SayfaDizi-FilmDisney Plus Deneme Süresi Var mı? İlk Ay Ücretsiz mi?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Disney Plus Deneme Süresi Var mı? İlk Ay Ücretsiz mi?

Ülkemizde severek kullanılan yayın platformlarından birisi için sıklıkla Disney Plus deneme süresi var mı sorusu sorulmaktadır. Çünkü Netflix’te bir dönem böyle bir kampanya olduğundan dolayı herkes bu kampanyadan faydalanmıştı. Bu yüzden de acaba bunun Disney Plus versiyonu var mı diye düşünülmeye başlandı.

Netflix bu taktik ile bir sürü kullanıcı kazanmıştı. Çünkü Netflix deneyen kişiler sonrasında üye olarak kalmaya devam etmekteydi. Böylesine başarılı bir taktik kullanıcıları bedava Netflix kullanmaya itiyordu. O halde gelin sizlerle birlikte Disney Plus deneme süresi var mı bunu öğrenelim.

Disney Plus Deneme Süresi Var mı?

Yakın bir tarihte ülkemizde yayına giren Disney plus ne yazık ki kullanıcılara bir ay bedava kampanyası sunmamıştır. Bu yüzden ilk ay dahil para ödenerek kullanılması gerekir. Bunun yerine ön kayıt yaptıran kullanıcılara çok daha uygun fiyatlı olacak şekilde tarife sunmuştur. Bir senelik üyelik alan kullanıcılar yaklaşık olarak 4 ay bedavaya getirmiş olacaktı.

Bunun için 14 Haziran tarihine kadar Disney Plus web sitesine girerek e-posta adresi ile kayıt yapılması gerekmekteydi. Ardından Türkiye üzerinde yayına başlayınca e-postalara mail atıldı. Bu mail içerisinde bir yıllık abonelik 279,90 TL karşılığında olacaktı. Normalde ise Aylık 34,99 TL olan bu fiyat çok daha uygun olarak karşımıza çıkmaktaydı.

  • 14 Haziran öncesinde ön kayıt yapılmalı
  • 14 Haziran’da gelen maili kullanarak üye olunmalı
  • 26 Haziran’dan önce kayıt yapılmalı.

Yukarıda yer alan maddelerdeki koşullar sağlandığı vakit ön kayıt kampanyasından faydalanılabiliyordu. Sonrasında yapılan 1 senelik abonelikler daha yüksek fiyat üzerinden sunulmuştu. Disney Plus deneme süresi var mı sorusunun yerini alabilecek bir kampanya olmuştur.

Bu kampanyadan yararlandığınız zaman yaklaşık 140 TL kar yani 4 aylık bedava kullanım gerçekleşiyordu. Üstelik bu planı aynı anda birkaç arkadaşınız ile beraber alınca çok daha uygun olarak satın alabiliyordunuz. 280 TL’yi 5 kişi ödediğin zaman kişi başı 56 TL olarak yansımaktaydı. Bu da yaklaşık olarak aylık 4,5 TL’ye denk geliyordu. Bir sene için gerçekten de çok uygun bir fiyat olarak sunulmuştu.

Disney Plus İlk Ay Ücretsiz mi?

Disney Plus İlk ay ücretsiz mi sorusu Netflix’ten esinlenen bir sorudur. Netflix kullanıcıları geçmiş dönemlerde ilk ay ücretsiz olarak kullandığı için sıklıkla bu soruyu sormaktadır. Ancak Disney Plus bünyesinde böyle bir kampanya bulunmamaktadır.

Bunun yerine Disney Plus’ın bir senelik aboneliğini satın alarak 12 aylık ücretinizi daha uygun fiyata getirebilirsiniz. Üstelik arkadaşlarınızla beraber aldığınız zaman bu fiyat daha da uygun olacaktır tarafınıza. Sizler de hemen bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız Disney Plus web sitesine girerek üye olmalısınız. Disney Plus Destekleyen Cihazlar hakkında yazılan yazımızı okumak isterseniz eğer linke tıklayabilirsiniz.