Ana SayfaKripto ParaFlux Coin Nedir? Flux Coin Yorumları
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Flux Coin Nedir? Flux Coin Yorumları

Flux Coin Nedir sorusunun sorulma nedeni Flux Coin’in Binace’e girmiş olması. Flux Coin Yorumları da haliyle merak ediliyor. Merkezi olmayan bilgi işlem hizmetleri ve hizmet olarak blok zinciri çözümleri tek bir yerde. Fluxnodes’un merkezi olmayan altyapısı, FluxOS bulut işletim sistemi, Zelcore kendi kendini saklayan çok varlıklı cüzdan ve blok zinciri uygulama paketi ve zincir üstü yönetişim, ekonomi ve diğer blok zincirleriyle birlikte çalışabilirlik ve DeFi erişimi sağlamak için paralel varlıklar için Flux blok zinciri, hepsi birer parçadır. Flux ekosisteminin

Flux, Yeni İnternet’in önemli, yüksek kullanılabilirlikli altyapısını sağlar. Projeler ve geliştirme ekiplerinin FluxOS’u kullanmak için Flux blok zincirini kullanmaları gerekmez, böylece kendi zincirlerinin benzersiz niteliklerini korurken gerekli altyapıya erişebilirler. Flux, İnternet’in yeni neslini hedefleyen iyi dengelenmiş dağıtılmış bilgi işlem portföyünün önemli bir bileşenidir.

İlginizi Çekebilir: MDT Coin Nedir? MDT Coin Yorumları

Flux Coin Nedir?

Merkezi Olmayan Bir Geleceğe Girişinizdir. FluxOS, sağlamlaştırılmış dockerize edilmiş uygulamaların Flux’un tamamen merkezi olmayan bilgi işlem ağında verimli, güvenli ve optimum şekilde çalışmasını sağlarken, API erişimi ve diğer temel özellikleri de sunan çığır açan bir ikinci katman işletim sistemidir.

Flux Coin Nedir Flux Coin Yorumları
Flux Coin Nedir Flux Coin Yorumları

1- Merkezi olmayan

Flux ağı tamamen merkezi olmadığı için hem sistem arızasına hem de dış sansür girişimlerine karşı son derece dirençlidir. Bireysel Flux düğüm operatörleri, yayılmanın tamamen merkezi olmayan olmasını sağlayarak düğümleri teminat altına alır ve yönetir.

2- Diğer Platformlarla Uyumlu

Herhangi bir blok zinciri ve herhangi bir sağlamlaştırılmış docker uygulaması, FluxOS ile tamamen uyumludur. FluxOS, herhangi bir blok zincirinde herhangi bir uygulamayı yürütmenize izin verir.

3- Lüzumsuz Barındırmayan

FluxOS uygulamaları, düğüm ağı üzerinden yedekli bir şekilde dağıtılır ve biri başarısız olursa yeni bir düğüme otomatik yük devretme sağlanır.

4- API odaklı

Flux uygulamaları API veya UI aracılığıyla dağıtılabilir ve yönetilebilir, bu da hizmetlerinizle kolay bağlantıya olanak tanır.

5- Kurumsal

FluxNode’lar, tüm dünyada Kurumsal düzeyde donanım üzerinde merkezi olmayan bir şekilde barındırılır. Çıplak donanım, bulut tabanlı, ARM64 ve hatta VPS sunucuları dahil olmak üzere düğüm operatörleri için çeşitli seçenekler vardır.

6- Ölçeklenebilir

FluxNode’ların ağ tarafından onaylanabilmesi için belirli temel standartları karşılaması gerekir, bu da düğümlerde çalışan uygulamaların öngörülebilir bir performans derecesine sahip olmasını garanti eder.

7- Ödüller Verir

Blok ödemeler GPU madencileri ve düğüm operatörleri arasında %50/50 dağıtılır ve FluxNode operatörleri bir düğümü barındırdıkları için günlük olarak ödüllendirilir.

8- Global

FluxNode’lar, dünya çapında düzinelerce ülkede çalışan dağıtılmış hesaplama platformlarıdır.

Flux, Blockchain’in Vazgeçilmezidir

Flux, Flux ekosistemini besleyen kripto para birimidir ve FluxOS’ta kaynak satın almak, düğümleri teminat altına almak ve işlemleri desteklemek için kullanılır. İşlemleri doğrulamak ve hesaplama kaynakları sağlamak için hem madencileri hem de FluxNode operatörlerini ödüllendirir.

  • Algoritma = Zelhash
  • Blok Ödülü = 75 Flux
  • Ödül Dağıtımı = %50 POW – %50 DÜĞÜM
  • Blok Zamanı = 2 dakika
  • Maksimum Miktar = 440.000.000
  • Yarıya Düşme Süresi = 2.5 YIL
  • P2P Portu = 16125
  • RPC Portu = 16124

Flux Coin Canlı Grafik

Daha Fazla Oku: Binance Yeni Girecek Coinler 2021 Aralık

Flux Coin Yorumları

Flux coin yeni bir coin olduğundan dolayı yorumları çok çeşitli. Biz sizlere 3 yıllık Flux Coin Yorumlarını sunuyoruz.

1- Flux Coin Yorumları 2021

Flux tahmin fiyatı ve teknik analizine göre, FLUX fiyatının 2021’de ortalama 2,50$ fiyat seviyesini geçmesi ve mevcut yılın minimum Flux fiyat değerinin 2,29$ olması bekleniyor. Ayrıca, FLUX maksimum 2.57$’a ulaşabilir.

2- Flux Coin Yorumları 2022

Flux fiyat tahmini ve teknik analizine göre, Flux fiyatının 2021’de ortalama 2,50$ fiyat seviyesini geçmesi ve bu yılın sonundan önce minimum fiyat değerinin 2,29$ olması bekleniyor. Ayrıca, FLUX için maksimum fiyat 2.57$’dır.

3- Flux Coin Yorumları 2023

Flux tahmin fiyatı ve teknik analizine göre, FLUX fiyatının 2024 yılında ortalama 7,90 $ fiyat seviyesini geçmesi ve mevcut yılın sonunda Flux’un beklenen minimum fiyat değerinin 7,64 $ olması bekleniyor. Ayrıca, FLUX’un maksimum fiyatı 8,96 $’dır.

FLUX Coin Artık Binance’de!

Evet yanlış duymadınız Flux Coin Binance’e geldi. Binance üye olmak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.