Ana SayfaKripto ParaCTXC Coin Nedir?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

CTXC Coin Nedir?

Yıllık baza kazandırdıklarıyla dikkat çeken CTXC coin nedir sorularının etkisiyle çokça yatırım alırken proje bazında da sağlamdır. Blok zincir özelinde yapay zekâ faaliyeti yürütmesiyle bilinen ve aynı zamanda halka açık hale getirilmiş tek coin durumundadır. Cortex projesiyle adından söz ettiren bu coin, %400 civarında bir kazanç sunmayı başarmıştır. Yatırımcıların gelecek açısından takip ettiği listesin başında gelir.

Cortex Projesi

Bu kadar değerli olmasının altında şüphesiz ki proje odaklı unsurlar bulunuyor. Yapay zeka kullanımına dair algoritmaların oluşturulması ve blok zincir içerisine dahil olması büyük önem taşıyor. Yapay zeka endüstrisi ürünü olan Cortex projesi, blok zincirde makine kullanımını da değiştiriyor. Burada dağıtılmış ağ üzerinde yüklenecek bir proje yer alıyor. Yapay zeka modellerinin desteklenmesi için ise açık kaynaklı ve merkezi olmayan blok zincir çözümünü sunuyor. Akıllı sözleşmelere entegre edilmesiyle pratiklik getirecek. Mevcut CTXC coin nedir için en açıklayıcı proje bilgisi bu olacaktır.

CTXC Coin Nedir

CTXC Coin Nedir

2017 yılından beri piyasalarda olurken son yıllardaki çıkışı konuşulan CTXC coin kurucusu Ziqi Chen olarak bilinir. Kendisine ait blok zinciri var olurken toplam arz ise 300 Milyon Dolar üzerindedir. Piyasa değerinin 2022 yılında 200 Milyon Doların çok üstüne çıkması beklenirken yeni yatırımlarda gelmeye devam edecek.

Dolaşım arzı ise 187 Milyon Dolar olan bu coin açısından işler oldukça iyi gidiyor. Halihazırdaki en düşük fiyatlandırma ise 0.03413 dolar olarak kayıtlara geçmiş durumda.  Bu seviyelerden 2 Dolar üstüne çıkması da var olan etkisini gösteriyor.

Daha Fazla Oku: GXS Coin Nedir? GXS Coin Yorumları

CTXC Coin Nasıl Alınır?

Var olan Cortex Akıllı Çıkarım Çerçevesi bir depolama katmanı olarak görev alır. Yapay zeka modellerinin kullanımı da çokça istenecektir. Bu durumda modüllerle yapılacak çıkarımlar yeterli olacaktır. Karşılık olarak ise modül sağlayıcılarına ödemeler yapılarak süreç sonlanır. Kripto para ve blok zincir çerçevesinde deneyimiyle adından söz ettiren Ziqi tüm koşulları değerlendirmiş.

Ortaya çıkan CTXC coin nedir için ise projesi sağlam ve yatırımı uzun vadeli kazançlıdır denilebilir. Binance başta olmak üzere Bithumb ve Huobi gibi borsalar üzerinden kolaylıkla satın alma işlemleri yapılmaktadır. Ayrıca kripto para platformlarında da bulunurken değerlendirme tavsiyesi finans uzmanları tarafından da verilir.

CTXC Coin almak için Binance’i veya TR Binance’i kullanabilirsiniz.