Paylaş

Cream Coin Nedir? Cream Coin Yorum

Cream Coin Nedir sorusunun ayrıntılı cevabını ve Cream Coin Yorumlarını yazımızda bulacaksınız. Cream Coin’in başlangıcı, ağdaki düğümler arasında doğru anlaşmayı tanımlayan bir durum olan Cream protokolünü tanımlayarak X11 algoritmasını oluşturur. Bu algoritma ile geliştiricilerin hedefine, düğümler arasında uygulanacak en olası şekilde ulaşılır ve en güvenli geçerli işlemler oluşturulur.

Bir blokta birden fazla güvenli işlemin toplanması ve bu blokların iyi düzeni – blok zinciri, bu durumda değiştirilmiş Bitcoin tabanlı alt zincir, varlık veya dijital mülk CREAM kripto para birimi yaratıyor. Cream Coin Nedir yazımız devam ediyor.

Cream Coin Nedir?

Cream Coin, bazı kripto para birimlerinin ağını güvence altına alan iş kanıtı hesaplamaları için kullanılan X11 zincirleme karma algoritmasına dayanmaktadır. Zincirleme algoritma olarak bilinir ve birbirine zincirlenmiş 11 farklı algoritma vardır: blake, bmw, groestl, jh, keccak, skein, luffa, cubehash, shavite, simd ve echo.

Cream Coin Nedir sorusnun bir cevabı da budur. 11 farklı algoritmanın kullanılması da kaba kuvvet saldırılarına karşı bu yöntemi kullanan coinlerin güvenliğini artırıyor. Bu algoritmanın avantajı, daha az yoğun olması ve dolayısıyla daha az elektrik kullanması, onu yaygın olarak kabul edilebilir ve kullanılabilir hale getirmesidir.

Cream Coin Piyasaya Genel Bakış

Bir bütün olarak Cream Coin Crowdsale ve Cream coin projesi, kripto girişimlerine, inovasyonlara ve girişimcilerin fikirlerine yardım etmeye, teşvik etmeye ve finanse etmeye, kendi projelerini geliştirmeye odaklanacak. Aynı zamanda, yukarıda belirtilen kişi ve şirketlere, hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacak girişimlerine ve fikirlerine yatırım yapmalarını önereceğiz.

Kurucular, uygun değerlendirme için iş planı veya yönetici özeti içeren başvuruları kabul etmektedir. Bir borç veren, sermaye kaynağı veya önemli aracı, bir projenin sunulmasından sonraki 24 saat içinde e-posta yoluyla yanıt verecek ve tüm ek bilgileri sağlayacaktır. Tüm proje bilgileri ve detayları özel olarak tutulacak ve yalnızca hedef potansiyel yatırımcılara dağıtılacaktır. Cream Coin Nedir likidite ile aşağıda.

Daha Fazla Oku: BLZ Coin Nedir? BLZ Coin Yorum

Cream Coin Güvenli Likidite

Değer sağlamak için, CREAM birkaç hafta içinde dünyanın en çok işlem gören borsalarında listelenecek ve yeni yatırımcılar ve tüccarlar getirecektir. Cream Coin blok zinciri teknolojisi çözümleri, algoritma altyapısı geliştirmeleri, dünya çapında başlangıç ​​desteği ve yatırımlarının yanı sıra özel Cream Coin Takımı, borsalarda istikrarlı ve güvenilir ticaret hacmi sağlayacak ve Cream Coin’i yepyeni bir fiyat seviyesine getirecek büyük likidite üretecek.

Cream Coin Dağıtım

CREAM coin, coinnın 3 ana dağıtım yöntemine sahiptir: Crowdsale, madencilik ve stake etme. Cream Coin Nedir sorusunu soranların bilmesi gereken bir detaydır.

CREAM kitle satışı, Cream teknik incelemesinde belirtilen projelerin geliştirilmesi için fon sağlamak amacıyla CREAM ekibi tarafından başlatılır. CREAM Crowdsale, 1 Haziran 00:00 GMT’den 1 Temmuz 00:00 GMT’ye kadar 30 günlük zaman diliminde Cream web sitesinde Cream Coin ekibi tarafından barındırılmaktadır. 15.000.000 CRM’nin dağıtılacağı ilk bölümde 0.00000200 BTC başlangıç ​​fiyatı ile Cream crowdsale ile yatırımcılara toplam 30.000.000 (Otuz milyon) coin ve 15.000.000 CRM’nin dağıtılacağı CRM başına 0.00000300 BTC olacak şekilde yatırımcılara dağıtılacaktır. kitlesel satışın ikinci bölümünde dağıtıldı. Fonlar, her bir yatırım için fatura oluşturacak olan www.coinpayments.net’in ödeme işlemcisi kullanılarak Cream web sitesinde toplanacaktır.

Cream Coin Nedir Cream Coin Yorum
Cream Coin Nedir Cream Coin Yorum

%50’den fazla veya 15 milyon coin satılırsa Cream Crowdsale başarılı sayılacak ve kalan coinlar yakılacaktır. Başarılı olunmaması durumunda fonlar yatırımcılara iade edilecektir. CREAM coin’ler crowdsale sona erdikten sonraki ilk hafta, yaklaşık 1-7 Temmuz tarihleri ​​arasında yatırımcılara dağıtılacak. Cream Coin Yorumlarına birazdan geçiyoruz.

Cream Coin Ekibi

Cream ekibinin Cream coinleri dağıtmak için seçtiği bir başka yol da Cream Coin ​​resmi web sitesinde belirtilen kesin tanımlanmış blok ödülüne sahip madenciliktir. Madencilik, kitlesel satış bittikten sonraki 24 saat içinde başlayacak. birkaç maden havuzunun yanı sıra çoklu havuzlarda.

Stake, madencilik veya başka herhangi bir özel ekipman olmadan gelir elde etmenin yanı sıra dağıtım ve coin elde etmek için kullanılan yöntemlerden sadece biridir.

Ürün ve hizmet sunan 3. parti web sitelerinde Cream Coin’im ağ geçidi tarafından kabul edilme olasılığı, Cream Coin‘e talep yaratmanın yanı sıra dağıtım sürecinde de yardımcı olacaktır. Cream Coin Yorumlarından önce canlı grafiğimize bakalım.

Cream Coin Canlı Grafik

Cream Coin Yorum

14 Kasım 2021 itibariyle, Cream Coin’in Pazar cari fiyatı 84.941$’dır ve verilerimiz varlık fiyatının son 1 yıldır (veya başlangıcından bu yana) bir yükseliş trendinde olduğunu göstermektedir. Cream Finance yükselen bir eğilim gösteriyor, bu nedenle benzer pazar segmentlerinin verilen zaman diliminde çok popüler olduğuna inanıyoruz. Cream Coin Yorumlarına başlamadan önce 14 Kasımdaki ani düşüşü yorumlamak gerekir. 90 dolar seviyesinden 57 dolara çakılan coin ileride tekrar 90 dolar seviyelerine çıkabileceğini gösteriyor.

Sitemiz, kullanıcılarımızın Cream Coin’in gelecek için iyi bir portföy ilavesi olup olmayacağına karar vermelerine yardımcı olan Derin Öğrenmeye dayalı özel bir algoritma kullanır. Bu tahminler, hacim değişiklikleri, fiyat değişiklikleri, piyasa döngüleri, benzer madeni paralar gibi çeşitli değişkenleri hesaba katar.

Cream Coin Nedir Cream Coin Yorum
Cream Coin Nedir Cream Coin Yorum

Tahmin sistemimize göre bir yıl sonra varlığın gelecekteki fiyatı 507.67106702306$ (%497.675) olarak tahmin ediliyor. Bu, şimdi 100$ yatırım yaptıysanız, 14 Kasım Pazartesi 2022 tarihinde mevcut yatırımınızın 597.675$ değerinde olabileceği anlamına gelir. Bu, yükseliş piyasalarında işlem yapmak her zaman çok daha kolay olduğundan, bu varlığın portföyünüze yeni bir ek olarak uygun olduğu anlamına gelir.

Cream Coin Blok Zinciri Teknolojisi

Blockchain, Cream Coin işlemlerinin halka açık bir defteridir. Sürekli olarak yeni bir veri seti ile ‘tamamlandı’ olarak ona yeni bloklar eklenir. Bloklar, blok zincirine doğrusal, kronolojik bir sırayla eklenir. Veri kalitesi, blok zincirinin büyük veritabanı replikasyonu ve hesaplama güveni ile korunur. Hiçbir merkezi “resmi” kopya mevcut değildir ve hiçbir kullanıcı diğerinden daha fazla “güvenilir” değildir. İşlemler, açık anahtarlı şifrelemenin kullanımını içeren güvenlik yöntemlerine sahip yazılımlar kullanılarak ağa yayınlanır.

Cream Coin Yorumları ve Cream Coin nedir sorusunun cevabı da burada sonlanıyor. Cream Coin Almak için aşağıdaki linkten Binance’e üye olabilirsiniz. Yatırım Tavsiyesi Değildir.

BINANCE UYE OL