Paylaş

BLZ Coin Nedir? BLZ Coin Yorum

BLZ Coin Nedir? BLZ Coin Yorumları neleri içerir? Hemen cevaplayalım. BLZ Coin, blok zincirinde güvenli ve uygun fiyatlı bir alternatif sunarak veri depolamayı merkezsizleştirmeye çalışan bir projedir.

Diğer blok zinciri depolama projelerinin uzun çizgisini takip ederek, Oracle ve benzerleri gibi büyük veritabanı yönetimi görevlilerinin beğenilerini almaya çalışıyorlar. BLZ Coin ayrıca özel veri kontrolünü ve veri dağıtımını destekleyen bir çerçeve oluşturmaya çalışıyor.

Ancak bunu gerçekten başarabilecekler ve rekabette öne çıkabilecekler mi?

Bu BLZ Coin incelemesinde, ona güç veren teknolojiyi, onu çalıştıran ekibi ve onu besleyen BLZ coinunu içeren projeye derinlemesine bakacağız.

İlginizi Çekebilir: UMA Coin Nedir? UMA Coin Yorum

BLZ Coin Nedir?

BLZ Coin, 2018’e en heyecanlı ilk coin tekliflerinden biri, inanılmaz derecede profesyonel bir teknik rapor ve hemen en iyi borsa Binance’de listelendiğini gören bir lansman ile çarpıcı bir başlangıç ​​yaptı. Bu inanılmaz başlangıç, BLZ Coin’i her yatırımcının hayatında bir kez görebileceği bir erken yatırım gibi görünmesini sağladı. BLZ Coin nedir sorusunu cevapladık.

BLZ Coin, merkezi olmayan uygulamalara (dApps) merkezi olmayan bir veritabanı çözümü sunan bir veri depolama blok zinciridir. Ayrıca, yatırım için harici bir coin ve ağa ücretsiz bir şekilde güç sağlamak için bir dahili coin ile bir çift coin ekonomisi yaratıyor ve aynı zamanda masternode sahiplerine çalışmaya devam etmeleri için bir teşvik veriyor.

BLZ Coin Nedir BLZ Coin Yorum
BLZ Coin Nedir BLZ Coin Yorum

BLZ Coin blok zinciri tamamen uygulandığında, mevcut kurumsal BT depolamasına kıyasla 10 milyon kat daha fazla depolama kapasitesine sahip olması bekleniyor. Ve bu depolama, mevcut maliyetlerle karşılaştırıldığında, Tb depolama başına 0,001 maliyetle gelir. Belki de en iyisi, verileriniz tamamen güvende olacaktır.

BLZ Coin Teknolojisi ve Kullanım Örnekleri

BLZ Coin Nedir diyorsanız teknolojisini incelemek gerekir. teknolojisi için bir dizi farklı kullanım durumu vardır, ancak temel kullanım, dApp’ler için merkezi olmayan ve ölçeklenebilir bir veritabanı hizmeti olacaktır. Fikir, sharding ve NoSQL’de tanıtılan kavramlardan ilham aldı ve BLZ Coin’in, tüketicilerin bu fazlalığı yaratan üreticilerden fazla bilgi işlem kaynakları (bant genişliği, depolama, bellek ve CPU işleme) satın alabilecekleri üreticiler ve tüketiciler arasında bağlantı kurmasını sağlayacak. .

Daha fazla blok zinciri gibi görünmesi için üreticiler, bilgi işlem kaynaklarını bir ödül karşılığında BLZ Coin ağına ödünç veren madencilerdir. Bu üretici ekonomisine BLZ Coin ekonomisinde bir düğüm sürüsü veya bir metaswarm denir.

Ağ, dahili bir belirteç kullanarak, Ethereum ağının ölçeklenebilirlik kısıtlamalarını atlayabilir ve ayrıca ağa verilerin nasıl ve nerede depolandığını dikte etmede daha fazla özerklik verir. İki coin birbirine sabitlenecek ve 1:1 oranında değiştirilebilecek, her ikisinin de aynı oranda değer kazanması sağlanacak ve kullanıcılara ağ için üretici olmaları için daha fazla teşvik verilecek. BLZ Coin yorumlarında da bahsedeceğiz.

BLZ Coin Ekosistemi

Ağ bir bütün olarak, üreticilerin uygun davranıp davranmadığını belirleyen bir “Karma Endeksi” tarafından derecelendirilecek ve düzenlenecektir. Kötü davrandığı düşünülen üreticilere veda cezası verilirken, en iyi davranışa sahip olduğu düşünülen üreticiler sürü lideri olma şansına sahip olabilir. Bu Karma Endeksi, iyi davranışı zorunlu kılan merkezi bir aktör olmadan daha yüksek hizmet seviyelerini teşvik etmek için oluşturulmuştur.

Veritabanı çözümü BLZ Coin’in ana odak noktası olsa da, BLZ Coin’in uygun olacağı başka kullanım durumları da vardır. BLZ Coin nedir için tanımlanan ve araştırılan diğer bazı ilginç kullanım örnekleri şunları içerir:

  • Ripple ve Ripple çatallarına dayalı mobil cüzdanlar oluşturma
  • Ethereum ana ağı ve test ağını kullanan sigorta ürünleri (Ropsten, Rinkeby)
  • Ripple, Ethereum ve Bitcoin’deki kripto varlıklarını korumak için gelişmiş donanım cüzdanları oluşturmak.
  • OCBC, MUFG ve HSBC bankaları için Ethereum üzerine kurumsal KYC yazılım çözümleri oluşturmak
  • ERC20 coinlarını ve satış sözleşmelerini güçlendirmek için güvenlik denetimli akıllı sözleşmeler de dahil olmak üzere ICO’ları güçlendirmek için eksiksiz bir hizmet paketi geliştirdi.

BLZ Coin Yorum ve Canlı Grafik

BLZ coin yorumları bu kısımda bahsedilecek. BLZ coin’in ICO’su 20 Ocak 2018’de yapıldı ve 500 milyon coin 0.12 dolardan satıldığı için hızla 19,5 milyon dolar topladı. Fiyat, önümüzdeki iki hafta boyunca yükseldi ve tüm kripto para piyasası baskı altına girerken geri çekilmeden önce 0,77 doların biraz üzerine çıktı.

Nisan başında 0,257 dolara düştü ve ardından toparlandı ve Nisan sonunda tekrar neredeyse 0,77 dolara ulaştı. Ne yazık ki Mayıs ayından beri düşüyor ve Ekim 2018’in sonlarında ICO fiyatına geri döndü ve 0.131045 dolardan işlem gördü.

BLZ Coin Yorumları ve Fiyat Tahmini

Bluzella, uzun vadeli yatırım için harika olan kriptolardan biridir. Buna ek olarak, Bluzella fiyat tahmini kısa vadede yükseliş gösteriyor. Bu yılın sonunda 0,43 dolara ulaşma şansı yüksek. Ancak bu, ancak daha önceki psikolojik engellerin birçoğu kırılırsa gerçekleşecektir.

Ayrıca, Bluzella ekosistemindeki geliştirmeler ve yükseltmeler ile Bluzella’nın performansı çok yakında 0,66 dolara yükselecek. Ancak yatırımcılar Bluzella’nın 2021’de iyi bir yatırım olduğuna inanırsa 1 dolara da ulaşabilir. BLZ Coin nedir sorusunu cevapladığımıza göre aşağıdan kayıt olup satın alabilirsiniz. BLZ Coin yorumları burada bitiyor.

Binance Üzerinden BLC Coin almak için bu linkten kaydolabilirsiniz.

Sonuç

Verilerimizin artık bize ait olmadığını ve büyük şirketler ve reklamcılar tarafından serbestçe alınıp satıldığını kabul etmeye geldik, ancak BLZ Coin, merkezi olmayan veri depolama çözümü ile bunu değiştirmeye çalışıyor. Bu, verilerimizi geri alıp kullanıcıların eline verebilir ve dApp geliştirmenin bir sonraki nesline geçmesine izin verebilir. BLZ Coin yorum kısmında da bahsetmiştik.

Soluk’taki güçlü geliştirme ekibi ve hızla kurulan etkileyici ortaklıklar, BLZ Coin’in geleceği için olumlu işaretler. Ekip erken ivmesini koruyabilir ve hem platformunda gelişmeye devam edebilir hem de yeni ve daha güçlü ortaklıklar oluşturabilirse, blok zinciri dosya depolaması sağlama yarışında kazanmak için merkezi olmayan veritabanı ve veri depolama çözümü olabilir.

BLZ Coin Nedir sualine cevap aradığımız yazımız BLZ Coin Yorumlarıyla sonlandı. Yatırım Tavsiyesi Değildir.