Ana SayfaKripto ParaBEL Coin Nedir?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

BEL Coin Nedir?

Var olan çeşitli projelerin ekonomik değerleri ve yatırım olanaklarının rol oynadığı günümüzde BEL coin nedir piyasalarca merak edilir. Yatırımcıların isteklerini birçok yönüyle karşılamasının yanı sıra potansiyelinin yüksek olduğu da bilinir.

BEL Coin Nedir

2020 yılından beri piyasalarda işlem görmeye devam eden BEL coin, De-Fİ ürünlerine dair akıllı sözleşmedir. Halihazırda Etherium içerisinde varlığını sürdürür. Bir Blockchain bankacılık işlemi söz konusu olurken ATH değerinin 5 dolara yaklaştığı da en iyi hesaplanmış kazancıdır. Bununla beraber 1.50 ile 1.80 Dolar arasında değişen değere sahiptir.

Neden BEL Coin?

BEL Coin Nedir

Güçlü bir projeye sahip olan çeşitli yatırım araçlarının piyasalarda çıkışlar yakaladığı bilinmektedir. Bunlardan bir tanesi olan BEL Coin nedir diye baktığımızda grafik incelemeleri de bunu gösterir niteliktedir. Her ne kadar 1.70 Dolar ortalamasına sahip olsa da bir yıllık değişim %52 kazandırmıştır. Bu, ciddi bir kazanç demek olurken analistler çok daha ilerisine devam edeceğini de öngörür.

Var olan DE-Fİ ürünleri projeleri söz konusu olurken varlık büyüme stratejilerine de konu olur. Uzun vadeli bir model olduğu da açıktır. Bundan dolayı Bel Token alımları yapılırken sürdürülebilirlik önem taşır. Gelir getirici bir iş modeli bulundurması da dikkatleri çeker. 1 Dolar altında olduğu dönemde özel token satışları gerçekleştirdi.

Daha Fazla Oku: CTXC Coin Nedir?

Bu yolla 4.5 Milyon Dolar toplarken Çin merkezli olmayı sürdürüyor. Farklı platform ürünlerine sahip olurken geniş yelpazeli olma yolunda da ilerliyor. Bella Madencilik, DE-Fİ ürünleri dağıtımları, kredi platformu. DE-Fİ sektör bazlı gelişim adına büyük bir projelendirme oluşturduğunu söylemek de yanlış olmayacaktır.

BEL Coin Satın Al

Söz konusu satın alma durumları yatırımcıları cezbetmeye devam ediyor. Satın alma işlemleri için BEL coin nedir sorusundan sonra işlemlerin neler olduğuna bakılır. Bella Protocol ile Binance arasında var olan resmi ortaklık birçok açıdan kolaylaştırıcı etkiye sahiptir. Çoğunlukla Binance borsası üzerinden satın almalar gerçekleştirilir.

Sorunsuz tamamlanan bu satın alma durumlarına sizlerde dahil olabilirsiniz. Cüzdan sahibi olunmasıyla birlikte Binance Exchange işlemleri yapılmaktadır. Bunun için kayıt olunurken nüfus cüzdanı bilgileriyle sisteme giriş yapılır. Sonrasında sizlerde Bel Coin alım satımıyla takiplerine başlayabilirsiniz.

BEL Coin almak için Binance veya TR Binance platformunu kullanabilirsiniz.