Ana SayfaDizi-FilmBalkan Ninnisi Ne Zaman Başlayacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Balkan Ninnisi Ne Zaman Başlayacak?

Yaz sezonunun beklenen dizilerinden birisi olan Balkan Ninnisi, Trt 1 ekranında izleyiciler ile buluşacak. Balkan Ninnisi ne zaman başlayacak sorusunun cevabını aranmasının nedeni iddialı oyuncu kadrosu ve ilgi çekici fragmanları olsa gerek.

Balkan Ninnisi’nin Konusu Nedir?

Balkan Ninnisi Üsküp’te yaşayan ve farklı milliyetleri bulunan iki gencin birbirine olan sevgisini konu almaktadır. Gençlerin farklı milliyetlerden olması ise karşılarına birçok sorun çıkmasına neden olur ve gençlerin aşkları bu sorunların üstesinden teker teker gelir. Dizinin başrollerinde Erdal Özyağcılar, Özlem Türkad, Merih Öztürk ve Emre Bey yer almaktadır.

Balkan Ninnisi Ne Zaman Ekranlara Girecek?

Yayınlanan fragmanları ve Erdal Özyağcılar, Özlem Türkad ve Emre Bey’in yer alması sebebiyle izleyiciler Balkan Ninnisi ne zaman başlayacak sorusu daha sık sorulmaya başlandı. Yaz sezonu dizilerinden birisi olacak Balkan Ninnisi Haziran ayında ekranlara çıkacak.

Daha Fazla Oku: Tozkoparan İskender Ne Zaman Başlayacak? (2022)

Balkan Ninnisi Ne Zaman Başlayacak?

Haziran ayında başlaması düşünülen Balkan Ninnisi Dizisi tahminlerimize göre Ağustos ayının sonunda bitecek. Yaz dizisi konseptine uygun olarak çekilen dizide tanıdıkl simaları görmek de mümkün. TRT’de Türkiye’nin değişik bölglerin ile ilgili çekilen komedi tarzı yaz dizileri son zamanlarda görünür oldu.