Ana SayfaDizi-FilmAvatar Suyun Yolu Disney Plus Ne Zaman Çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Avatar Suyun Yolu Disney Plus Ne Zaman Çıkacak?

2022 yıl sonunda çıkan Avatar suyun yolu Disney Plus ne zaman çıkacak sorusu sıklıkla gündeme gelen konulardan birisidir. Siz de bu sorunun yanıtını arıyorsanız eğer doğru yere geldiniz. Yazımızda yer alan bilgiler sayesinde aradığınız sorunun yanıtını en doğru şekilde bulabilirsiniz.

Birçok seyirci tarafından beğenilen Avatar filmi tüm zamanların en çok hasılat yapan filmi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu yapımın 2. Filminin gelmesiyle beraber seyirciler tekrardan heyecanlanarak sinemalara akın etmiştir. Ancak sinemaya gitmeyi sevmeyen kesim ise evinde filmin Disney Plus’a düşmesini beklemektedir. Bunun için de Avatar suyun yolu Disney Plus ne zaman çıkacak sorusunu sormaktadır.

Avatar Suyun Yolu Disney Plus Ne Zaman Çıkacak

Avatar Suyun Yolu Disney Plus Ne Zaman Çıkacak?

Güncel olarak Avatar filminin ne zaman Disney Plus’a geleceğini söyleyememekteyiz. Çünkü bu konu hakkında herhangi bir açıklama yapılmamış olup kesin olarak gelip gelmeyeceğini de söyleyememekteyiz. Bu yüzden de sizlere yanıltıcı bir bilgi aktarmamaktayız.

Ancak internet üzerinden birçok kaçak web sitesi ile siz de Avatar suyun yolu filmini izleyebilirsiniz. Bunu çok tasvip etmesek de böyle bir alternatifinizin olduğunu söyleyebiliriz. Disney Plus tarafından ise lisans işlemleri tamamlanabilirse uygulama içerisinde görmemiz olağan diyebiliriz. Ancak bu işlemleri 2022 içerisinde olmasını beklememelisiniz.

Avatar Disney Plus Ne Zaman Çıkacak?

Avatar filmini izleyen birçok seyirciye göre büyük bir beğeni topladığını söyleyebiliriz. Böyle bir algının oluşması da Avatar’ı izlemeyen diğer meraklı hayranları Disney Plus’a yöneltmektedir. Ancak dediğimiz gibi kısa süre içerisinde gelmesini beklememekteyiz.

20th Century Studios tarafından yapıldığı için ilerleyen dönemlerde gelecek olan platformun Disney Plus olduğu aşikardır. Şu anda sadece sinemada olması film dizi platformlarına gelmeyeceğini göstermez. Bir müddet sabırlı olursanız eğer Avatar suyun yolu Disney Plus ne zaman çıkacak sorusunun yanıtını öğrenebilirsiniz.

Avatar 2 Disney Plus da var mı?

Avatar 2’nin henüz Disney Plus’a gelmediğini bilsek de ne zaman geleceği henüz net olarak bilinmemektedir. Ancak farklı bir platforma çıkmasındansa Disney Plus üzerinden yayına gireceği az çok tahmin edilmektedir. Bunun için siz de Disney Plus üyeliğine sahipseniz eğer ilerleyen dönemlerde Avatar 2 izleyebilirsiniz.

Teen Wolf Teenager Film Ne Zaman Çıkacak hakkında yazılan yazımızı okumak isterseniz eğer sitemizde yer alan diğer içeriklere göz atabilirsiniz.