Ana SayfaOyunRobloxAslında Roblox ID: Yavaşlatılmış ve Normal
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Aslında Roblox ID: Yavaşlatılmış ve Normal

Aslında Roblox ID merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Roblox Aslında müzik kodunu sizler için paylaşacağız. Ayrıca Adana Merkez Roblox id Nedir ile ilgili diğer yazımıza da göz atabilirsiniz.

ROBLOX NEDİR?

Dünyanın en popüler oyunları arasına kendi adını yazdıran Roblox, çevrimiçi oyun platformu ve oyun içerisinde yeni oyunlar. Bir takım içerisinde veya tek başınıza bu oyunda eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Roblox gelişim çağındaki çocukların gelişim serüvenine katkı sağlar. Genel olarak lego karakterlerini ele alan Roblox günümüzde ortaokul ve lise oyuncularının gözdesi haline gelmiştir. Hem zevkli hem de zihinsel gelişim olarak da faydalı olan bu oyunu herkese özellikle çocuklara tavsiye ediyoruz. Aslında Roblox id Nedir sorusunu da cevapladığımıza göre size iyi eğlenceler. Ancak unutmayın her şeyin fazlası zarardır.

Aslında Roblox id nedir

Aslında Roblox id Nedir

Aslında Roblox id nedir diye soruyorsanız cevabı aşağıda görebilirsiniz.

Aslında (KOD: 3612313534)

Aslında Yavaşlatılmış (KOD: 6145891032)

Aslında müzik kodunun normal ve yavaşlatılmış halini paylaştıktan sonra, bu roblox müzik kodunun nasıl kullanacağınızı söylemek boynumuzun borcu oldu. Şarkı kodlarını kullanmak için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır 🙂 :

  • Oyuna girdikten sonra radyoyu açın. ( klavyenizin ‘e’ tuşuna basarak )
  • Yukardaki resimdeki alan karşınıza çıkacak. Sizler için yukarıda paylaştığımız kodu ekleyin.
  • Play dedikten sonra müzik çalmaya başlayacak. Ayarlardan sesin açık olduğunu kontrol etmeyi unutmayın.

Roblox oynarken müzik dinlemek işte bu kadar kolay. Siz de hem oyunu oynayıp hem sevdiğiniz şarkıyı sevdiklerinizle dinleyebilirsiniz. Bol eğlenceli oyunlar dileriz. Sizlerin de beğendiğiniz müzik kodları varsa hemen bizlerle paylaşın ve yazılarımıza ekleyelim.