Ana SayfaKripto ParaANC Coin Nedir?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

ANC Coin Nedir?

Anchor Protocol genel olarak Terra blok zinciri içerisinde ödünç verme ve ödünç alma protokolüdür diyebiliriz. ANC Coin nedir sorusuna yanıt verecek olursak da Anchor Protocol’ün bir yönetim coinidir. Günümüz kripto para dünyasında adından oldukça söz ettiren bir coindirt. ANC Coin ile birlikte ödün alma, ödünç verme ve faiz kazanmaları gibi çeşitli işlemler gerçekleştirilebilmektedir. Bu noktada Anchor Prtocol yani ANC küresel anlamda ekonomik büyümeye sabitlenmiş bir stablecoindir diyebiliriz. Çeşitli kuruluşlara, işletmelere ve hükümetlere finansal çözümler sunmaktadır.

ANC Coin Yorumu

ANC Coin Nedir

ANC Coin nedir sorusunun yanında coinin yorumu da pek çok kişi tarafından merak edilmektedir. ANC Coin için şu an 0,1965 dolardan işlem yaptığını söyleyebiliriz. Bunun yanında Bitcoin karşısında da 0.00004312 BTC ile birlikte işlem görmektedir.

Piyasa değerinden söz edecek olursak da 347,063,586 USD işlem hacmine sahip ve 234. sırada yer almaktadır. Anchor Coin için son 24 saatlik işlem hacmine bakacak olursak da 37,822,935 USD verisine ulaşmaktayız. Geçmiş dönemlerde de 24 Ocak 2022’de en dip seviye olan 1,5 doları görmüştür. Öte yandan 19 Mart 2021’de de 8,3 dolar ile en yüksek satış rakamını gördüğünü söyleyebiliriz.

ANC Coin için gelecekte biraz daha yükselişe geçeceğini söylemekte fayda vardır. BTC gibi büyük kripto para birimlerinin düşüşte olduğu bu dönem içerisinde alt coinlerin şansı biraz daha yüksek olacaktır.

Daha Fazla Oku: Alpaca Coin Nedir?

ANC Coin Nasıl Satın Alınır?

ANC Coin satın almak isteyen kişiler için günümüzde birçok kripto para platformu bulunmaktadır. Bu platformlar arasında küresel açıdan en güvenilir platformlardan olan Binance üzerinden rahatlıkla ANC Coin alınabilmektedir. ANC Coin nedir sorusunun yanında nereden alınabileceği sorusuna da bu şekilde yanıt vermiş olduk. Bunun yanında Binance üzerinden limitli bir şekilde emir vererek çok daha hızlı alım satım işlemi yapabilirsiniz. Binance bu link üzerinden kayıt olabilirsiniz.