Ana SayfaKripto ParaAlpaca Coin Nedir?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Alpaca Coin Nedir?

Günümüzde pek çok kişi tarafından sorulan Alpaca Coin nedir sorusuna yanıt verecek olursak kısaca Alpaca Finance’ye bağlı bir alt coindir diyebiliriz. Alpaca Finance ise Binance Smart Chain içerisinde kaldıraçlı bir şekilde yield farming yapmaya izin sağlayan en büyük kredi protokolü olmaktadır.

Alpaca Coin Nedir

Genel olarak Ethereum üzerinde yield farming yapmanın yaygın bir yöntem olduğu bugünlerde pek çok kişi bu şekilde kazanç sağlamaktadır. Ancak son zamanlarda bu işlemin bir balina oyununa gelmesi ile beraber işlem ücretleri de bir hayli artmıştır.

Alpaca Finance de tam da bu noktada kaldıraçlı bir şekilde yield farming yapmaya olanak sağlayarak ortaya çıkmıştır. Çıkması ile birlikte de Alpaca Coin nedir gibi soruları da beraberinde getirmiştir.

Daha Fazla Oku: Shping Coin Nedir?

Alpaca Finans’a Nasıl Katılım Sağlanır?

Alpaca Coin Nedi

Alpaca Finans’a katılmak için dört farklı yöntemden birini kullanabilirsiniz. Bu yöntemlerin ilki ise Lender olmaktadır. Lender, Alpaca Finance içerisinde temel varlıkları kasalara yatırmakla birlikte gelir elde etmenizi mümkün kılmaktadır. Yield Farmer ise Alpaca Finans’ta kaldıraçlı pozisyon oluşturarak yüksek gelir sağlamanıza olanak vermektedir.

Bounty Hunter ise bekleyen ödülleri tekrar havuza yatırmak için sözleşme çağırmak ve bu işlemlerin sonunda ödülün bir kısmını almaya yaramaktadır. Son olarak Liquidator ise havuz içerisinde underwater pozisyonlarını izlemeye ve yüksek riskli hale gelindiğinde tasfiye etmeye olanak sağlamaktadır.

ALPACA Coin Nasıl Satın Alınır?

Alpaca Coin nedir sorusunun yanında nasıl alınır sorusu da pek çok kişi tarafından sorulmaktadır. Bu soruya yanıt verecek olursak dünya çapında son derece büyük kripto para platformu olan Binance ile birlikte satın alabilirsiniz diyebiliriz. Bunun yanında ALPACA Coin, Tether, Bitcoin, Binance Coin ve BUSD ile işlem görebilmektedir. ALPACA işlem çiftinde alım satım işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Binance üye olup Alpaca coin alıp satmaya başlayın!

Alpaca Coin Canlı Grafik