Ana SayfaKripto ParaZepeto Coin Nedir Nereden Alınır?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Zepeto Coin Nedir Nereden Alınır?

Zepeto Coin Nedir? Zepeto Coin oyundaki para birimidir. Zepeto ise, kendi resminizden bir 3D dijital karakter oluşturmanıza ve bunu sosyal medyada paylaşmanıza izin veren ücretsiz bir sosyal medya uygulamasıdır. Otomatik olarak oluşturulan karakterler, saç stili/rengi, yüz şekli, göz şekli/rengi ve giyim tarzı gibi şeyleri değiştirmenize izin veren bir dizi menü ve kaydırıcı ile özelleştirilebilir. Yeni kullanıcılar bir avuç basit öğeyle başlar ve uygulama içi para birimiyle daha fazlasını açmaya/satın almaya teşvik edilir.

Diğer Zepeto’ları takip edebilir ve “beğenebilir”, arkadaş kodu ile Zepetos’u arayabilir, uygulamanın önerdiği Zepetos’u takip edebilir veya “Z Street” adlı bir yerde diğer Zepeto’larla “tanışabilirsiniz”. Yerleşik ekran görüntüsü ve video teknolojisi, Zepetos’unuzun fotoğraflarını ve videolarını çekmenize ve bunları sosyal medya aracılığıyla paylaşmanıza olanak tanır.

Daha Fazla Oku: En İyi Metaverse Coin Listesi (Piyasa Değerine Göre)

Zepeto Coin Nedir?

Zepeto Coin aslında bu oyunda kullanılan para birimidir. Metaverse coin olarak da listelenen bu coinler Zepeto oyunu içerisinde kullanılır. Zepeto Coin Nedir sorusunun en basit cevabı budur.

Para birimi, basit bir mini oyun oynayarak kazanılır veya gerçek parayla satın alınabilir. Uygulama içi reklamlar, kullanıcıları, her avatarın özel “evi” için mobilya, döşeme ve duvar dekorunun yanı sıra çeşitli makyaj malzemeleri (giysiler, saç modelleri, aksesuarlar) taşıyan eşya mağazasını ziyaret etmeye teşvik eder. “Görevleri” tamamlamak (reklamları izlemek) ayrıca öğelerin kilidini açar.

Zepeto Coin Nedir Nereden Alınır

SoftBank’dan Zepeto Coin’e 150 Milyon Dolar!

SoftBank, Güney Koreli Naver Corp. tarafından inşa edilen bir moda metaverse ekosistemi olan Zepeto’ya 150 milyon dolar yatırım yaptı. Zepeto Coin nedir diyenler için önemli bir bilgi.

Wall Street Journal’a göre yatırım, metaverse platformuna 1 milyar dolardan fazla değer veren B Serisi sermaye turunun bir parçası. Popüler K-pop erkek grubu BTS’nin arkasındaki yönetim şirketi olan HYBE Co., Zepeto’nun 1 milyar dolarlık değerlemesine 41 milyon dolar daha bağışlayan bir grup Güney Koreli yatırımcı arasında yer alıyor.

2018’de piyasaya sürülen Zepeto, Güney Kore’de büyüyen birkaç metaverse ekosisteminden biridir. Wall Street Journal’a göre, ağın günlük 2 milyondan fazla aktif kullanıcısı var ve bunların çoğunluğu 13 ila 24 yaşları arasındaki kızlardan oluşuyor. Peki Zepeto Coin Nedir ve Nereden Alınır

Zepeto Coin Nereden Alınır? Zepeto Coin Nasıl Kazanılır?

Zepeto gibi birçok avatar oyunu bu günlerde akıllı telefon kullanıcıları arasında muazzam bir popülerlik kazanıyor. Bu oyunlar, kendinize göre 2D veya 3D animasyonlu avatarlar oluşturmanıza ve aynı zamanda yaşıtlarınızla bağlantı kurmanıza olanak tanır. Bu kulağa çok eğlenceli geliyor, değil mi? Zepeto durumunda, sadece avatarınızı oluşturamazsınız, aynı zamanda onu daha muhteşem ve benzersiz kılmak için çeşitli kıyafet ve aksesuarlara da erişebilirsiniz. Ancak bunlara erişmek için oyun içi paralar harcamanız gerekir. Peki, bu giysi ve aksesuarları satın almak için Zepeto’da nasıl para kazanabilirsiniz?

Zepeto’da çeşitli şekillerde Coin kazanabilirsiniz. Bununla birlikte, günlük Coin teşvikleri, ödevler, yarışmalar, mini oyunlar ve Coin alımları, Zepeto’da oyun içi Coin almanın meşru ve basit yollarıdır. Zepeto Coin nereden alınır sorusu burada kritik. Zepeto Coin nedir kısmını olabildiğince anlatmaya çalıştık.

Sıkı durun, çünkü bu makalede yukarıda belirtilen yaklaşımları anlatacağım.

Zepeto Coin Nedir Nereden Alınır

Zepeto’da Nasıl Coin Kazanabilirsiniz?

Zepeto’da para kazanma söz konusu olduğunda, iki seçenek vardır: yasadışı hack ve meşru yöntemler. Sonraki bölümlerde, bu yöntemlerin her ikisini de tartışacağım.

O halde lafı daha fazla uzatmadan işe başlayalım ve Zepeto’da nasıl para kazanılacağını öğrenelim.

Zepeto Coinleri aşağıdaki şekillerde elde edebilirsiniz:

Günlük Para Bonusu

Her gün yeni girişlerle Zepeto’da günlük bir bonus alacaksınız. Ayrıca, sistem günlük bonusu talep ettikten sonra sıfırlar, böylece ertesi gün kullanılabilir hale gelir. Günlük bonusu almak için şu basit adımları izlemelisiniz:

  • Bir göreve başlamak için oyun ekranının sol üst köşesine gidin ve görev düğmesine basın.
  • Ekranın sağ üst köşesinde takvim şeklinde bir simge göreceksiniz; tıkla.
  • Günlük bonus ve gelecekteki girişler için diğer bonuslar ekranda görüntülenecektir.
  • Bugünün bonusuna tıklayarak bu giriş için günlük bonusunuzu kazandınız.

Zepeto Coin Nedir ve Zepeto Coin Nereden Alınır sorularını cevapladığımız yazımızda sona yaklaşıyoruz. En güncel coin yorumları, coin geleceği tahminleri ve coin nedir sorunuza cevap almak istiyorsanız coininiz.com websitesini ziyaret edebilir ve yatırım yapmadan önce araştırma yapabilirsiniz.