Ana SayfaOyunValorantValorant Hesap Şifre Değiştirme Nasıl Yapılır?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Valorant Hesap Şifre Değiştirme Nasıl Yapılır?

Sevilerek oynanan Valorant için birçok oyuncu zaman zaman hesap şifresini değiştirmek isteyebilir. Bunun için de Valorant Hesap şifre değiştirme nasıl yapılır sorusu sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Birçok sebepten dolayı hesap şifresi değiştirmek istenebilir. Sebep ne olursa olsun Valorant, oyuncuları için güvenle hesap şifre değiştirme imkanı sunmuştur.

Şifresini unutanlar, hesabın şifresini başka kişilerin bildiğini düşünenler bu yöntemi sıklıkla tercih etmektedir. Çünkü hesap sizin ise şifresini değiştirerek başka kişilerin erişmesine engel olunacaktır. Bu da hesabınızın güvenliğini sağlama alacağınız anlamına gelecektir. O halde şimdi sizlerle birlikte Valorant hesap şifre değiştirme işlemlerine geçelim.

Valorant Hesap Şifre Değiştirme

Hesabınızın şifresini değiştirmek istediğinizde çok basit adımlar ile yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey aşağıda yer alan adımları eksiksiz bir şekilde uygulamaktadır.

  • Öncelikle sizlere verdiğimiz Valorant hesap şifre değiştirme portalına gitmelisiniz.
  • Karşınıza gelen ekranda kullanıcı adınızı yazmalısınız.
  • Sonrasında kullanıcı adınızı teyit ettikten sonra hesabınıza bağlı mail adresine e-posta iletilecektir.
  • Mailinizi kontrol ettikten sonra içerisinde yer alan linke tıklayarak hesap şifrenizi yenileyebilirsiniz.
  • Şifrenizi daha güvenli bir şekilde oluşturmaya da dikkat etmelisiniz.

Yukarıda yer alan adımları uyguladığınızda şifre değiştirme işlemi başarılı bir şekilde tamamlanacaktır. Bu işlemi sadece hesabınızın güvenliğinden endişe ettiğiniz zamanlarda değil düzenli aralıklar ile yapmanız hesabınızın güvende kalmasına yardımcı olacaktır.

Valorant Hesap Şifremi Unuttum

Hesabınızın şifresini unuttuğunuz vakit normal şifre değiştirme işlemlerini uygulamanız yeterli olacaktır. Hesabınızın şifresini değiştirmek için farklı yollar yoktur. Direkt olarak mail adresine yollayacağınız kurtarma maili ile hesabın size ait olduğunu teyit edebilir ve devamında da şifrenizi yenileyebilirsiniz.

Valorant Hesap şifre değiştirme işlemi yaptığınızda daha önceden kullanmadığını şifreler kullanmaya dikkat etmelisiniz. Ayrıca unutma olasılığınıza karşı kimsenin erişemeyeceği bir yere de not almanızda fayda vardır. Böylelikle şifrenizi unutsanız dahi sorun yaşamanıza gerek kalmayacaktır.

Aslında bu işlemler Valorant hesap şifrenizi değil de Riot hesabınızın şifresini değiştirmenize yaradığı için League of Legends ya da benzeri Riot oyunlarında da kolay bir şekilde hesabınızın şifresini yenilemenizde yardımcı olacaktır. Özel olarak Valorant şifresi bulunmamaktadır.

Valorant İndiriliyor 0 Da Kalıyor Hatası yazımızı okumak isterseniz eğer sitemizde yer alan içeriklere göz atabilirsiniz.