Ana SayfaSosyal MedyaTikTokTikTok Yat Ne Kadar?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

TikTok Yat Ne Kadar?

TikTok popüler bir uygulama ve uygulamada hediye göndermek serbest. Biz de bu yazımızda TikTok Yat Ne Kadar sorusunu cevaplayacağız. Yat TikTokta oldukça pahalı bir hediye. İnsanların TikTok Yat Ne Kadar? sorusunu sorması o yüzden çok normal. Bu denli yüksek fiyatlı bir hediyeyi vermesi bir hayli zor olsa gerek.

JETONLAR HEDİYELER VE ELMASLAR ARASINDAKİ FARK NEDİR?


TikTok paralarını gerçek para birimiyle değiştiremezsiniz. Aynı şey hediye puanları için de geçerli. Paraya çevrilebilecek tek şey elmaslardır. Elmas sayınızı Balance altında bulabilirsiniz. Elmasların 0,05 USD olduğu tahmin ediliyor ancak TikTok ayrıca bunun üzerine bir ücret kesiyor.

Elmas değerleri değişir ve tamamen TikTok’un yaratıcısı ByteDance’e bağlıdır. Haftalık minimum 100$’dan 1000$’a kadar para çekebilirsiniz. Tik Tok’taki elmaslar ve madeni paralar arasındaki herhangi bir boşluk, hediye puanlarıyla kapatılır.

Bu, Twitch’in çeşitli özel emojileri kullanmak için ödeme yaptığınız kanal abonelikleriyle benzetilebilir. Twitch’te olduğu gibi, Tik Tok bağışları gönüllüdür. Kimseye para hediye etmek zorunda değilsiniz , ancak gönlünüzden koparsa yapabilirsiniz. TikTok Hediye Fiyatlarına göz atıp bir hediye seçebilirsiniz.

TikTok Yat Ne Kadar?

TikTokta Yat hediyesinin fiyatı tam 1724 TL. 7499 jetona alınabilen Yat hediyesi karşı tarafa 689 TL kazandırır. Sizin bakiyenizden ise 1724 TL düşer.

Daha Fazla Oku: TikTok Hediye Fiyatları Eylül 2021

TİK TOK’TAN NASIL PARA ÇEKERİM?


Abonelerin jetonlarını paraya çevirmenin bir yolu yokken, içerik oluşturucular Tik Tok’taki içeriklerinden para kazanabilirler. Elmaslarınızı nakite çevirmek için geçerli bir PayPal hesabına ihtiyacınız var. Belirli miktarda hediye puanı toplayıp elmasınızı aldığınızda onu ülkenizin para birimine çevirebilirsiniz.

Süreçle ilgili tüm sorularınızı TikTok Destek’e sorun. Karmaşık ve Tik Tok’ta gerçekten para kazanmak biraz zaman alabilir. Ancak, yapılabilir ve Tik Tok’ta izleyici bağışlarından ve sponsorlu içeriklerinden geçimini sağlayanlar var.