Ana SayfaSosyal MedyaTikTokTikTok Asa Ne Kadar?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

TikTok Asa Ne Kadar?

TikTok popüler bir uygulama ve uygulamada hediye göndermek serbest. Biz de bu yazımızda TikTok Asa Ne Kadar sorusunu cevaplayacağız. Asa TikTokta oldukça pahalı bir hediye. İnsanların TikTok Asa Ne Kadar? sorusunu sorması o yüzden çok normal. Bu denli yüksek ücretli bir hediyeyi vermesi bir hayli zor olsa gerek.

Jetonlar ve Elmaslar Arasındaki Fark


TikTok paralarını gerçek para birimiyle değiştiremezsiniz. Aynı şey hediye puanları için de geçerli. Paraya çevrilebilecek tek şey elmaslardır. Elmas sayınızı bilanço altında bulabilirsiniz. Elmasların 0,05 USD olduğu tahmin ediliyor ancak TikTok ayrıca bunun üzerine bir ücret kesiyor. Jetonlar ise şimdilik 0,07 TL.

Bu, Twitch’in çeşitli özel emojileri kullanmak için ödeme yaptığınız kanal abonelikleriyle benzetilebilir. Twitch’te olduğu gibi, Tik Tok bağışları gönüllüdür. Kimseye para hediye etmek zorunda değilsiniz , ancak gönlünüzden koparsa yapabilirsiniz. TikTok Hediye Fiyatlarına göz atıp bir hediye seçebilirsiniz.

TikTok Asa Ne Kadar

TikTok Asa Ne Kadar?

TikTokta Asa hediyesinin fiyatı tam 34.5 TL150 jetona alınabilen Asa hediyesi karşı tarafa 13.8 TL kazandırır. Sizin bakiyenizden ise 34.5 TL düşer.

TikTok Nedir?

TikTok son zamanlarda popüler olan bir sosyal medya uygulaması. Kısa videolarla kullanıcıların etkileşime girdiğin uygulama Türkiye’de çok popüler oldu. Genelde alt yaş gruplarına ve Z jenerasyonuna hitap eden uygulama bazı kesimlerden eleştiri alıyor.