Ana SayfaOyunBrawl StarsStu Özellikleri Kostümleri ipuçları Brawl Stars
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Stu Özellikleri Kostümleri ipuçları Brawl Stars

Yeni çıkan ve herkesi mest eden Brawler Stu Özellikleri Kostümleri ipuçları Brawl Stars yazımıza Stu yu tanıtarak başlayacağız. Brawl Stars Yeni gelen Brawlerler çok daha eğlenceli bir oyun haline geliyor.

Stu Özellikleri Kostümleri ipuçları Brawl Stars

Stu Özellikleri Kostümleri ipuçları Brawl Stars

Stu, 10000 Kupaya ulaştığında Trophy Road ödülü olarak açılan bir savaşçıdır. Stu’nun sağlığı düşük, hasarı orta düzeyde, Ultisiyle yüksek hareket kabiliyeti ve Ultisini tek vuruşta şarj etme gibi benzersiz bir yeteneği var. İki havai fişekle saldırır ve Ultisi, arkasında yanan kauçuk izi bırakan, dokunurlarsa düşmanları yakan kısa bir çizgidir.

İlk Gadget’ı Speed Zone, etrafındaki geniş bir etki alanında kendisinin ve müttefiklerinin hareket hızını artıran bir güçlendirici düşürür. İkinci Gadget’ı Breakthrough, bir sonraki Ultisinin engelleri yok etmesine ve yok edilen engellerin enkazını düşmanlara zarar vermesi için göndermesine izin verir. İlk Yıldız Gücü Zero Drag, Ultsinin menzilini arttırır. İkinci Yıldız Gücü Gaso-Heal, Süper’i kullanıldığında Stu’yu hafifçe iyileştirir.

Stu Özellikleri

Stu’nun temen özelliklerini sizlerle paylaşıyoruz.

Nadirlik

Yaygın

Sınıf

Suikastçi

Hareket Hızı

720 (Normal)

820 (Spped Zone skilli ile)

3000 (Ulti ile)

Health

SeviyeCan Puanı
1 2800
2 2940
3 3080
4 3220
5 3360
6 3500
7 3640
8 3780
9 3920

Normal Saldırı

Stu Özellikleri Kostümleri ipuçları Brawl Stars yazımızda Stu nun normal saldırısını inceliyoruz.

Menzil

7.67 (Normal)

Şarjör Hızı

1.5 saniye(Normal)

Vuruş Başına Ulti Dolumu

100%

Atış Hızı

3300

Saldırı Genişliği

1.00

SeviyeHasar
1580
2609
3638
4667
5696
6725
7754
8783
9 812

Ulti

Stu’nun Ultisi hakkında kısa bilgi veriyoruz.

Menzil

2.33 (Kısa)

Saldırı Genişliği

2.00

Razzle Dazzle

Stu, her biri bir tam Süper şarj eden hızlı bir şekilde art arda iki piroteknik havai fişek fırlatır. Bu saldırının hızlı bir boşaltma hızı vardır ve tamamlanması yalnızca 0,35 saniye sürer.

Daha Fazlaz Oku: Brawl Stars Karakterleri Listesi

Stu Kostümleri

Stu Özellikleri Kostümleri ipuçları Brawl Stars yazımıza Stu’nun kostümlerini tanıtarak devam ediyoruz. 2 Kostümü bulunan Stu yüksek mobilitiesi ve ani hasarıyla muhteşem bir suikastçı.

Superstar (29 Gems)

Wicked (49 Gems)

Stu İpuçları

Stu Özellikleri Kostümleri ipuçları Brawl Stars yazımızda şimdi de karaktere dair çojk özel ipuçları veriyoruz. Oyunda size büyük bir avantaj sağlayacak ipuçlarını okumanızı tavsiye ederiz. .

Stu, en yavaş suikastçı olmasına rağmen Ulti’sini tek vuruşla şarj ettiğinden, Ulti’si ile tehlikeli durumlarda kolayca kaçabilir, bu da onu oldukça hareketli kılar ve düşman ateşinden kolaylıkla kaçmasını sağlar. Stu, bir saldırıyı bir kez atlatmak için Ulti’sini kullanabilir, Ulti’sini yeniden şarj eden başka bir darbe alabilir ve Ulti’yi tekrar kullanarak zarar görmeden kaçabilir.

Stu, Ulti ile yüksek hareket kabiliyeti nedeniyle Brawl Ball/Trophy Thieves/Volley Brawl/Basket Brawl’da olağanüstü. Buna ek olarak, Stu, önündeki topu/kupayı tekmeleyerek ve onu geri almak için ileri atılarak, ardından top/kupaya doğru atılabilmesi için yeniden şarj etmek ve Supers’i zincirlemek için sürekli olarak düşmanlara uzaktan vurarak kendi kendini pas geçebilir.

Stu’nun Hız Bölgesi Aygıtı, düşmanlardan korunmak için engellerin arkasında tutulmalıdır. Ayrıca, yenildikten sonra kendisinin ve müttefiklerinin tekrar harekete geçmesine yardımcı olmak için takımın haritanın ortaya çıkış noktasında veya birden fazla hedefi vuramayan düşmanlardan gelen atışları engellemek için geçici bir kalkan olarak kullanabilir.

Stu Özellikleri Kostümleri ipuçları Brawl Stars Yazımızı burada noktalıyoruz. Sorularınızı yorumlara yazabilirsiniz.