Ana SayfaOyunBrawl StarsBrawl Stars Ne Zaman Kapanacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Brawl Stars Ne Zaman Kapanacak?

Severek oynanan oyunlardan Brawl Stars dönem dönem Brawl Stars ne zaman kapanacak sorusu ile oyuncuları korkutmaktadır. Birçok oyuncu bu durumun gerçekleşmesini istemese de bu soru ile yüzleşmek gerekebilir.

Brawl Stars ne zaman kapanacak sorusunun cevabını merak edenler için rahat olmalarını söyleyebiliriz. Çünkü şimdilik böyle bir açıklama yapılmamış olup uzun vadeli olarak piyasada durması beklenmektedir. Yine de Brawl Stars ne zaman kapanacak sorusunun yanıtını detaylıca öğrenmek İstiyorsanız gelin birlikte bakalım.

Brawl Stars Ne Zaman Kapanacak?

Zaman zaman herhangi bir oyunda kapanacak mı sorusu yayılabilir. Çünkü oyuncu kitlesi azaldıkça sunucuların maliyeti arttığından dolayı oyun sahipleri oyunlarını kapatabilirler. Ancak Brawl Stars oyun için bunu söylemek mümkün değildir. Çünkü oyuncu kitlesi her geçen gün artmakta ve şu anda birçok kişi tarafından severek oynanmaktadır.

Oyunun kapanmaması için birçok sebep bulunmaktadır. Bunları aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

  • Öncelikle oyunun oyuncu kitlesi yüksek bir seviyededir. Bu sebepten dolayı zarar etmeleri mümkün değildir.
  • Severek oynayan büyük bir kitlesinin olması oyunun kaldırılmasına da engeldir.
  • Supercell gibi büyük bir firmanın bu oyundan zarar etmesi mümkün değildir.
  • Supercell gibi büyük bir firmanın prestiji yüksek seviyede olduğundan dolayı zarar etse bile kolay kolay kapanmaz.

Ve daha Birçok sebepten dolayı da Brawl Stars ne zaman kapanacak sorusunun yanıtının olumsuz olduğunu söyleyebiliriz. Zaman zaman böyle dedikodular yayıldığı için bunlara inanmamak gerekir. Bunların hepsi altı boş asılsız iddialardır.

Brawl Stars Kapanacak mı?

Brawl Stars kapanacak mı sorusunun cevabının hayır olduğunu söyleyebiliriz. En azından önümüzdeki 4-5 sene boyunca devamlılığını sürdürecek gibi gözüküyor. Çünkü şirket sadece Brawl Stars üzerinden değil farklı farklı oyunlar üzerinden de gelir elde edebilmekte. Piyasa değeri yüksek olan Supercell kolay kolay Brawl Stars oyununu kapatacağını düşünmüyoruz.

Supercell; Clash of Clans, Clash Royale, Boom Beach gibi daha birçok oyundan da ek gelir elde etmektedir. Bunlar arasında en çok sevilen oyunlardan biri de Brawl Stars olacaktır. Oyuncu kitlesi bayağı geniş olan bu oyun kısa süre içerisinde kapanmaz gibi gözükmektedir.

Brawl Stars Robot İşgali En İyi Karakter yazımızı okumak isterseniz eğer web sitemizde yer alan içeriklere göz atabilirsiniz.