Paylaş
İçindekiler

Brawl Stars Love You Nasıl Yazılır

Şekilli nicklere sahip olmak sizi diğer oyunculardan ayıran başlıca göstergelerden biri olacaktır. Eğer siz de Brawl Stars Love You Nasıl Yazılır diye merak edenlerdenseniz doğru yerdesiniz demektir. Bu yazımızda tamamıyla legal olan bu nickler nasıl yazılır bulabilirsiniz.

Brawl Stars Sansürsüz Love You Yazma

Oyunda herkesten farklı olan nicklerinizle oynamak her zaman bir üstünlük göstergesi olmuştur. Bunun başlıca nedenlerinden biri ”pro” dediğimiz oyuncuların genelde böyle nickleri tercih etmesi olmuştur. Biz de yazımızda size bu isimler nasıl yapılır onun tüyolarını vereceğiz. ”Love You” , ”Kill You”, ”Kiss You”, vb. nickleri en havalı şekilde kullanabilmenize olanak sağlayan bu yöntem, dikkat edilmesi gereken bazı unsurları da içerisinde barındırır.

Bunlardan ilki kullandığınız ismin sansürlenme ihtimali. Bu ihtimali her zaman göz önünde bulundurmanız gerekir. Bu nedenle isimleri onaylamadan önce kontrol etmenizde fayda var. Buna ek olarak love you gibi eklentileri klavyenizde bulunan emoji listesinden seçmeniz sansür yemenize engel olacaktır. Bu tarz emojiler için çeşitli klavye türleri indirmek size uygun olan nicki bulmanızı kolaylaştıracaktır.

Dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise, hesabınızla ilgili bir problem yaşama durumunuzdur. Çünkü bu durumda oyundaki nickinizle ilgili oyun yönetimi tarafında sorulara maruz kalabilirsiniz. Bu da hesabı bulmalarını zorlaştırabilir. Bizim size burada tavsiyemiz hesabınızı vakit kaybetmeden güvenilir bir mail adresi ile korumaya almak olacaktır.

Brawl Stars Love You Nasıl Yazılır

Brawl Stars İsme Love You Yazma

Brawl Stars Love You Nasıl Yazılır öğrenmek için için çeşitli yollar mevcut. Bunları sizin için sıralıyoruz.

  • Bunlardan ilki daha önce de bahsettiğimiz gibi klavyenizde bulunan emojileri kullanmak olacaktır. Bunun için oyunun ayarlar kısmına girin ve nick değiştirme ekranını açın. Telefonunuzun klavyesi üzerinden istediğiniz nicki girin. Ama unutmayın bazıları reddedilebilir. Android için klavye uygulamaları yazısına buradan ulaşabilirsiniz.
  • İkinci yöntem ise internet üzerinde bulunan çeşitli sitelerden bu tarz nickleri kopyalayıp direk olarak isim kısmına yapıştırmanız olacaktır. Gboard uygulaması klavye üzerinden yapıştırma yapmanızı kolaylaştıran bir uygulamadır. Ancak yine de bazı nickleri kabul etmeyebilir. Buradan kopyalayabilirsiniz ᶫᵒᵛᵉᵧₒᵤ
  • Üçüncü ve en iyi yöntem ise bu tarz sitelerden kendinizin oluşturacağı nickleri direk olarak kullanmanız olacaktır. Burada yine yaptığınız ismi kopyalayıp isim seçme ekranında belirtiğimiz uygulama ile yapıştırmanız gerekecek. Sistem yine bazı isimleri reddedecektir. Kabul edene kadar yeni isim türetmenizi tavsiye ederiz 🙂

Brawl Stars Love You nasıl yazılır öğrendiğinize göre yeni havalı nickinize eğlenceli oyunlar geçirmeniz dileğiyle 🙂

Daha Fazla Oku: EN İYİ BRAWL STARS İSİMLERİ

Unutmayın Brawl Stars Love You nasıl yazılır makalemizdeki tavsiye edilen nicklerden kaynaklanabilecek hiç bir sorunun sorumluluğunu kabul etmiyoruz. Bu yöntemler denenmiş ve güvenilir olduğu kanıtlanmış yöntemler olsa bile eğer bir şüphe taşıyorsanız yapmamanızı uygulamamanızı tavsiye ederiz.

Brawl Stars Nasıl Bir Oyun

Brawl stars oyuncuları içine çeken aksiyon dolu ve belli başlı yetenekler isteyen bir mobil oyundur. Supercell’in önceki çıkardığı Clash of Clans gibi oyunlardan farklı olarak uzun süre oynanabilen ve durağan olmayan bir oyundur. Çeşitli ve sürekli artan oyun modları eğlenceyi katbekat artırırken 3dk’lık kısa oyun süreleri de bol bol modu oynama imkanı sağlıyor. Eğer hala denemediyseniz hemen telefonunuza indirip boş vakitlerinizi eğlenceli bir şekilde değerlendirmenize yol açacak bu oyunu indirmenizi şiddetle tavsiye ederiz. Brawl Stars Love you nasıl yazılır yazısı oyuna hızlı bir başlangıç yapmanızı sağlayacaktır.

İlginizi Çekebilir