Ana SayfaSpotifySpotify Fişi Nasıl Alınır? (Receiptify)
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Spotify Fişi Nasıl Alınır? (Receiptify)

Spotify Fişi Nasıl Alınırın cevabı Receiptfy. Receiptify, müzik akışı alışkanlıklarınız hakkında size fikir veren ve üç farklı zaman diliminde en çok dinlenen şarkılarınızın neler olduğuna bakmanıza olanak tanıyan bir web sitesidir – tüm zamanlar, önceki altı ay ve önceki ay.

Site, 20 Eylül Pazar günü tweet atan Michelle Liu (@fullcontrol) adlı bir Twitter kullanıcısından geliyor: “Bugün bir şeyler yapma dürtüsü vardı, bu yüzden günü bunu kodlayarak geçirdim! Spotify’da en çok çalınan parçalarınıza dayalı bir “fiş” oluşturur :))

O zamandan beri, tweet 36.000’den fazla beğeni ve 31.000 retweet topladı.

Receiptify web sitesi, ilhamın, tüm albümleri farklı tasarımlarla fişler üzerine derleyen Instagram hesabı @albumreceipts’ten geldiğini belirtiyor. Bu Instagram hesabı dijital içerik oluşturucu Melody You tarafından yönetiliyor. Peki bu Spotify Fişi Nasıl Alınır

Daha Fazla Oku: Spotify Geçmiş Silme (Arama, Podcast, İzleme, Telefon)

Spotify Fişi Fenomeni

İnternetteki insanlar Receiptify makbuzlarını paylaşıyor ve bazıları dinleme alışkanlıkları hakkında daha derin bir fikir ediniyor.

Bir kişi tweet attı, “Bu Receiptify olayı, şu anda ne dinlediğime dikkat etmem gerektiğini fark etmemi sağladı, yoksa spotify paketim çok güzel görünecek.”

Bir diğeri, “Spotify’da uyumama yardımcı olması için beyaz gürültü dinliyorum ve gerçekten en çok çalınan… utanç verici” diye yazdı ve çalma listelerinde bir numaralı parça olan “Rahatlatıcı beyaz gürültü” olarak adlandırdı.

“Bir numaralı spotify şarkımın“ araba çatısındaki yağmur sesi ”olmasına hiç şaşırmadım. Uyumak/çalışmak için daha iyi bir şey yok” diye tweet attı başka biri.

Spotify Fişi Nasıl Alınır? Receiptify Nasıl Kullanılır?

Receiptify’ı kullanmak için önce Receiptify web sitesini ziyaret edin.

Web sayfası, Spotify hesabınızla giriş yapmanızı isteyecektir. İstem düğmesine dokunun ve oturum açma işlemini gerçekleştirin.

Bundan sonra, hangi makbuzu görmek istediğinizi seçebilirsiniz ve geçen ayın, son altı ayın veya tüm zamanların en iyi parçalarınız.

Web sitesi daha sonra o zaman diliminde en çok çalınan şarkılarınızı listeleyen bir makbuz oluşturur.

Spotify Fişi Nasıl Alınır

Spotify Fişi Sosyal Medyada Nasıl Paylaşılır?

Spotify Fişi Nasıl Alınır sorusunu cevapladı ama sosyal medyada paylaşmak da çok önemli. Receiptify web sitesini kullanan birçok kullanıcı, makbuzlarını sosyal medyada paylaştı.

Bunu yapmak için, Receiptify web sitesinde makbuzun en altına gidin ve ‘görüntü al’ yazan bir düğme göreceksiniz. Bu düğmeye dokunun ve kullandığınız cihaza otomatik olarak indirilecektir.

Oradan, başka herhangi bir görüntüde olduğu gibi sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

Spotify Fişi Nasıl Alınır yazımız burada son buluyor.