Ana SayfaSosyal MedyaSnapchatSnapchat Skoru Nedir?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Snapchat Skoru Nedir?

Snapchat uzun yıllardır kullanılan popüler uygulamalar arasında yer almakta. Snapchat Skoru Nedir sorusu de bundan dolayı sıklıkla soruluyor. Kullanıcılara çeşitli efektlerle fotoğraf ve video çekme özelliği sunması nedeniyle sıklıkla tercih ediliyor. Bunun yanı sıra paylaşılan fotoğraf ve videoların süreli olması kullanıcıların uygulamaya rağbet göstermesinin nedenleri arasında yer alıyor.

Diğer bir yandan kullanıcıların kendi aralarında oynayabilecekleri eğlenceli oyunlarda bulunuyor. Günümüzde neredeyse milyonlarca kullanıcıya sahip uygulamada keyifli vakit geçirebileceğiniz pek çok özellik bulunuyor. Uygulamanın sunduğu özellikler arasında Snapchat skoru da bulunuyor.

Pek çok kullanıcı Snapchat skoru nedir ve nasıl yükseltilebilir sorusunun yanıtını arıyor. Bu yazımızda sizler için detaylı olarak açıklamalar hazırladık.

Snapchat Skoru Nedir?

Snapchat skoru nedir sorusu uygulamanın kullanıcıları tarafından oldukça merak edilmekte. Snapchat skoru uygulamanın kullanıcılara sunduğu özellikler arasında yer alıyor. Her yeni hesap için ilk tanımlanan snapchat puanı 1 puandır.

Uygulamada bulunan arkadaş listenize snap yolladıkça puanınızı arttırabilmeniz mümkün. Pek çok kullanıcı Snapchat skorunu arttırmak için aktif olarak uygulamada snap paylaşımı yapmaktadır.

Snapchat Skoru Nasıl Arttırılır?

Snapchat skoru nedir sorusunun yanı sıra Snapchat skoru nasıl arttırılır sorusu da kullanıcılar tarafından merak edilmekte. Snapchat puanınızı arttırmak için uygulamada aktifliğinizin yüksek olması önemli bir unsurdur.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi uygulamaya yeni üye olmuş olan her kullanıcıya 1 Snapchat puanı eklenir. Snapchat skorunuzu arttırmak için yapmanız gerekenler şunlardır:

  • Arkadaş listenizdeki kullanıcılarla devamlı etkileşim haline bulunarak snap göndermeniz puanınızı arttırır.
  • Snapchat hesabınıza gelen snapları açmanız puanını arttıran unsurlar arasında yer alır.
  • Mesajlaşma yerine snap göndermeyi tercih edin. Yazılı mesajlaşmalar Snapchat skorunuza etki etmez. Yazılı mesajlara snap göndererek yanıt vermeye çalışın.

Daha Fazla Oku: Snapchat Skor Yükseltme Hilesi

Bu unsurlara dikkat ettiğiniz sürece Snapchat skorunuzda artış meydana gelecektir.