Ana SayfaOyunSnapchat Harita Renk Değiştirme
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Snapchat Harita Renk Değiştirme

Snapchat uygulamasını aktif kullanan kişiler bazı kişilerin snap haritasının turuncu renge dönüştüğünü fark etmiştir. Bunun için de Snapchat harita renk değiştirme nasıl yapılır sorusu akla gelmektedir. Ya da sizin snap haritanız turuncu olduysa bunu tekrardan eski haline getirmek isteyebilirsiniz. Bu ve buna benzer birçok durum aktif olarak bulunmaktadır.

Snapchat harita renk değiştirme aktif olarak mümkün değildir. Yani direkt olarak maviden turuncuya ya da turuncudan maviye geçiş yapmanız söz konusu değildir. Gelen güncellemeler sonrası Snap haritanızda yer alan okyanusların turuncu renk olması oldukça normaldir. Ancak eğer ki arkadaşlarınızda turuncu ve sizde mavi ise turuncu yapmanın bir yolu bulunmaktadır. O halde gelin birlikte görelim.

Snapchat Harita Renk Değiştirme

Snapchat Harita Renk Değiştirme Nasıl Yapılır?

Snapchat harita renk değiştirme işleminde yapmanız gereken adımlar oldukça basittir. Böylelikle Snapchat turuncu harita özelliğini siz de aktif edebilir ve güncellemelere ayak uydurabilirsiniz.

  • Öncelikle Snap haritasına giriniz.
  • Konum özelliklerinizi aktif hale getiriniz.
  • Snap haritasından gir çık yaparak bu sirkülasyonu devam ettiriniz.
  • Olmaz ise uygulamaya gir çık yapmayı deneyiniz.

Yukarıda yer alan adımları uyguladığınızda mavi okyanuslar bir anda turuncu renge bürünecektir. Ayrıca yazı stilleri değişecek ve her yerde tatlı göz çifti bulunacaktır. Tüm bu özellikleri elde etmeniz için yukarıda yer alan adımları dikkatlice uygulamalısınız.

Snapchat Turuncu Harita Güncellemesi

Eski güncellemeden farklı olarak pek bir şey sunmamaktadır. Sadece görsel açıdan hoş bir tasarım sunmuştur. Kötü tarafı ise kullanıcılar tarafından mavi haline dönmesi için aktif bir ayar bulunmamaktadır. Belki de diğer güncellemeler ile bu ayarların aktif hale gelmesi mümkün olabilir. Ancak bunun için de beklemek gerekecektir.

Snapchat harita renk değiştirme işlemini istemeden de gerçekleştirmiş olabilirsiniz. Snap haritasını aktif olarak kullanan kişiler bu özelliğin devreye girdiğini daha çabuk görecektir. Çünkü sürekli gir çık yapınca sistemsel olarak güncelleme etkin olacaktır. Ancak uzun süredir girmediyseniz sizi mavi tema karşılayacaktır. Ancak gir çık yapmanız ile o mavi okyanusların yerini turuncu renk alacaktır. Bunun bir hata ya da bug sonucu olduğunuzu düşünmenize gerek yoktur. Tamamen normal bir durumdur.

Snapchat Alındı Ne Demek yazımızı okumak isterseniz eğer sitemizde yer alan içeriklere göz atabilirsiniz.