Ana SayfaSosyal MedyaSnapchatSnapchat Cinsiyet Değiştirme
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Snapchat Cinsiyet Değiştirme

Eğlenceli özellikler sunan bitmoji için birçok kullanıcı Snapchat cinsiyet değiştirme araştırması yapmaktadır. Siz de bu araştırmayı yapıyorsanız doğru yerdesiniz. Yazımızın devamında yer alan bilgiler ile siz de Snapchat cinsiyeti nasıl değiştirilir kolayca öğrenebilirsiniz.

Snapchat’te bitmojiler ile avatar oluşturabilir, sohbet esnasında eğlenceli stickerlar kullanabilirsiniz. Bu ve buna benzer daha birçok özelliğin de oluşmasını sağlamaktadır. İlk kullanırken oluşturduğunuz avatardan farklı bir avatar oluşturup cinsiyetini değiştirmek istiyorsanız eğer gelin birlikte bunu nasıl yapabileceğinizi görelim.

Snapchat Cinsiyet Değiştirme

Snapchat Cinsiyet Değiştirme

Snapchat cinsiyet değiştirme işlemleri bitmoji sıfırlama yöntemi ile yapılmaktadır. Bunun için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  • Öncelikle profilinize giriniz.
  • Sağ üstte yer alan ayarlar butonuna basınız.
  • Bitmoji sekmesine geliniz.
  • Bitmoji’mle bağlantıyı kaldır yazısına tıklayınız.
  • Sonrasında onaylayıp yeni bir bitmoji oluşturunuz.

Bu ekranda farklı cinsiyet seçebilmeniz için alternatif sunulacaktır. Devamında ise yeni yüz tipi ve kıyafet stili ile en baştan bitmoji oluşturabilirsiniz.

Snapchat Cinsiyet Değiştirme

Snapchat Cinsiyet Değiştirme Filtresi Adı ne?

Snapchat cinsiyet değiştirme işlemlerinde bitmojiden farklı olarak filtre olarak da cinsiyet değiştirmeniz mümkündür. Erkekleri kıza, kızları ise erkeklere benzeten oldukça başarılı birçok efekt bulunmaktadır. Bunlardan birisini deneyerek arkadaşlarınız ile eğlenceli snapler çekebilirsiniz.

Adına gelecek olursak “gender swap” yazarak kolayca filtreye ulaşabilirsiniz. Genellikle filtreler İngilizce olarak yüklendiği için direkt olarak bu arama ile kolayca filtreye ulaşabilirsiniz.

Instagram Cinsiyet Değiştirme Filtresi Adı

Snapchat’te olduğu gibi birçok kullanıcı Instagram cinsiyet değiştirme filtresi adı altında araştırmalar yapmaktadır. Filtre arama kısmına gelerek “gender swap” yazarsanız eğer cinsiyet değiştirme filtreleri karşınıza gelecektir. Bu filtrelerin her biri, bir diğerinden farklı performans gösterebilmektedir. Bu yüzden diğer filtreleri de iyice deneyerek en başarılı olan Instagram filtresini bulmalısınız.

Snapchat Cinsiyet Değiştirme Android

Snapchat cinsiyet değiştirme işlemi bazı Android cihazlarda çalışmamaktadır. Bu tarz efektlerden tam olarak yararlanabilmek için Android sürümünüzün güncel olması ya da iOS cihaz kullanıyor olmanız gerekmektedir. iOS cihazlarda genel olarak Snapchat optimizasyonu daha iyi olduğu için bu tarz hatalar ile karşılaşmanız pek olası değildir.

Android cihazlarda cinsiyet değiştirme filtresi arıyorsanız “gender swap” araması yaparak karşınıza çıkan filtreleri deneyebilirsiniz. Tam destekleyen cihazlar kadar filtre karşınıza çıkmıyorsa bu durumda yapılabilecek tek şey cihaz değişimidir.

Snapchat Silinen Mesajları Geri Getirme hakkında yazılan yazımızı okumak isterseniz eğer sitemizde yer alan diğer içeriklere göz atabilirsiniz.