Ana SayfaSosyal MedyaSnapchatSnapchat Buton Ne Demek
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Snapchat Buton Ne Demek

Snapchat buton ne demek sorusunun cevabını merak ediyorsanız muhtemelen Snapchat uygulaması kullanan bir grupta bu sohbete tanıklık etmişsiniz demektir. Snapchat kullanıcıları arasında sıklıkla söz edilen bir kelime olmasına rağmen birçok kişi bu tabirin ne anlama geldiğini bilmemektedir.

Bu tabirin anlaşılamaması sonucunda da toplulukta geri kalmaları söz konusu olmaktadır. Eğer sizler de Snapchat butonun ne anlama geldiğini bilmiyorsanız o zaman doğru yerdesiniz. Yazımızı okumaya devam ederek toplulukta ki yerinizi yükseltebilirsiniz.

Snapchat Nedir?

Dünya çapında olduğu gibi ülkemizde de milyonlarca kullanıcısı bulunan Snapchat, video ve fotoğraf paylaşımları ile ön plana çıkmaktadır. Snapchat’te hesap sahibi olanlarının içerisinde doğal olarak ünlü isimlerde bulunmaktadır. Bu isimler hesaplarını resmi hesap olarak onaylatabilir ve Instagram ya da Twitter da olduğu gibi mavi tik alabilirler.

Snapchat buton tabiri de tam olarak bu noktada devreye girmektedir. Çünkü Snapchat’te butonlar ancak resmi hesaplarda görülen bir özellik olmaktadır.

Snapchat Buton Ne Demek

Bu sebeple Snapchat buton ne demek resmi hesapların abone ol butonu olmaktadır. Diğer bir deyişle Snapchat’te bulunan resmi hesapları takip edebilmek için Buton’a tıklamanız gerekmektedir.

Buton seçeneğine sahip olabilmek için ise hesabın resmileştirilmesi gerekmektedir. Resmi hesapların alınabilmesi için ise iki yol bulunmaktadır.

Bunlardan ilki orjinal Lenslerin oluşturulması olmaktadır. Bu sayede kullanıcılar Snapchat Lens Studio’ya katkıda bulunur ve Snapchat de bu kullanıcıları ödüllendirir. Diğer yol ise Snapchat hesabını aktif olarak kullanarak mümkün olduğunca çok aboneye sahip olmaktır.

Daha Fazla Oku: Snapchat Fotoğrafları Galeriye Kaydetme