Ana SayfaSosyal MedyaSnapchatSnapchat Alındı Ne Demek? Ne Anlama Gelir?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Snapchat Alındı Ne Demek? Ne Anlama Gelir?

Oldukça karmaşık olan Snapchat zaman zaman akıllarda soru işareti bırakmaktadır. Snapchat alındı ne demek sorusu da onlardan birisidir. Eğer ki Snapchat kullanıyorsanız bu ve buna benzer birçok terim ile karşılaşmanız mümkündür. Alındı bilgisi de onlardan birisidir. Anlamını merak ediyorsanız doğru yerdesiniz.

Genel olarak kullanıcı gizliliğine önem veren Snapchat uygulaması kullanıcıları için farklı farklı özellikleri kullanıma sunmuştur. Ancak olası yanlış kullanımda karşı tarafa bildirim gitmesi kullanıcıları tedirgin etmektedir. Bu yüzden de dikkatli kullanmak için araştırmalar yapmaktadırlar. Araştırma konularından birisi de Snapchat Alındı ne demek sorusudur. Cevabını merak ediyorsanız gelin birlikte görelim.

Snapchat Alındı Ne Demek?

Alındı terimini görüyorsanız eğer öncelikle endişelenmemeniz gerektiğini söylemeliyiz. Birisi sizlere snap atarsa ve siz açarsanız sonrasında alındı terimi aktif hale gelecektir. Sohbetten çıktıktan sonra o sohbette kişinin isminin altında “Alındı” yazacaktır. Yani normal bir ibaredir. Herhangi bir problem yoktur.

Aynı şekilde siz de başka kişilere snap attıktan sonra karşı taraf bu snapi açıp sohbetten çıkarsa onlarda isminizin altında “Alındı” ibaresi gözükecektir. Genel olarak çok önemli bir detay olmasa da snapleri açtığınızı öğrenmenizi sağlayan bir ibaredir. Eğer ki snapi açmazsanız “Snap” yazacaktır. Ta ki snapini açana dek de bu yazı yazmaya devam edecektir.

Snapchat Açıldı Ne Demek?

Snapchat alındı ne demek sorusundan sonra sıklıkla merak edilen konulardan birisidir. Eğer ki birisine Snap attığınızda Snapi açarlarsa “Açıldı” yazısı gözükecektir. Eğer ki gözükmezse ve açmazlarsa “Teslim Edildi” yazacaktır. Bu ibare sayesinde snaplerinizi açıp açmadıklarını öğrenebilirsiniz.

Bazı kullanıcılar karşı tarafın snaplerini açmayıp snap atmaya devam ettikleri için sinir bozucu olabilir. Snapchat yönetimi de bu durumun önüne geçmek adına Alındı ve Açıldı ibarelerini uygulamaya dahil etmiştir. Oldukça mantıklı bir karar olan bu kullanım uygulamayı daha verimli kullanmanızı sağlamaktadır.

Alındı ve Açıldı ibaresinin farkını merak ediyorsanız şöyle özetleyebiliriz. Eğer ki birisine snap gönderirseniz ve açarsa Açıldı yazacaktır. Ancak size biri snap gönderirse ve siz açarsanız Alındı yazacaktır. Her ikisi de sizin cihazınızda gözüken yazılardır. Karşı cihazda ise tam tersi olacktır.

Snapchat Arama Ile Ekleme Nedir hakkında yazılan yazımızı okumak isterseniz eğer sitemizde yer alan içeriklere göz atabilirsiniz.