Paylaş

Request Coin Nedir? Req Coin Yorum

Yatırımcılar bu aya doğru uçuşa geçen Request Coin Nedir ve Req Coin Yorumları neler diye merak ediyor. Request Coin (veya kısaca Req), herkesin güvenli bir şekilde para talep etmesine ve almasına izin veren Ethereum tabanlı merkezi olmayan bir ödeme sistemidir. Güvenilir üçüncü tarafların, dünya çapındaki tüm para birimlerini kabul eden daha uygun maliyetli ve güvenli bir ödeme çözümü sunma gereksinimini ortadan kaldırır. Request Coin Nedir ve Req Coin Yorumlarını içeren yazımız başlıyor.

Request Coin Nedir ve Nasıl Çalışır?

Ödeme talep etme ve alma prosedürü (Request Coin) basittir:

  • Bob, blok zinciri aracılığıyla Alice’e bir talep faturası gönderir.
  • Alice, talebi tanır ve tek bir tıklamayla öder.
  • Bob parasını alır.
Request Coin Nedir Req Coin Yorum
Request Coin Nedir Req Coin Yorum

Request Coin Denetim ve Şeffaflık

Request Coin ödemelere ek olarak denetim ve bütçe şeffaflığını da ele alıyor. İşletmeler, ödemeleri denetlemek ve muhasebe amacıyla işlemleri takip etmek için faturaları yönetebilir.

Hükümetler, STK’lar ve diğer kuruluşlar, bütçelerini ve harcamalarını daha şeffaf hale getirmek için Talebi kullanabilir.

Daha Fazla Oku: PLA Coin Nedir? PLA Coin Yorum

REQ Coin Belirteci

REQ coin, Request Ağına erişmek için kullanılabilen bir ERC20 coinudur. Daha karmaşık faturalar oluştururken ek REQ ücretleri ödemeniz gerekebilir. Takımın teknik incelemesine göre ücretler yüzde 0,05 ile yüzde 0,5 arasında kalacak ve sistem olgunlaştıkça azalacak. Ancak bu maliyet yapısı v2 sürümüyle birlikte değişmiştir. Request Coin v2, yayınlandıktan sonra miktarın kendisine değil, her istekteki verilerin boyutuna bağlı olarak maliyetleri toplayacaktır. Ücret, ilk 10 kB veri için 0,10 ABD doları, ardından her ek 10 kB için 0,03 ABD dolarıdır. Bu ücretler gelecekte ekip tarafından ayarlanabilir.

Request Ağ Ekosistemi

Ethereum ağının üstünde, Request Coin bir katman olarak inşa edilmiştir. Ekip, çeşitli kullanım durumları için gereken esnekliği sağlamak için platform için üç katmanlı bir tasarım kullanıyor:

  1. Çekirdek katman (Core Layer)
  2. Uzantılar katmanı (Extension Layer)
  3. Uygulamalar katmanı (Apps Layer)
Request Coin Nedir
Request Coin Nedir Req Coin Yorum

1- Çekirdek Katmanı (Core Layer)

Request Coin’in temeli, Ethereum blok zincirinde yer alan Çekirdektir. Sonuç olarak ERC20 bazlı faturaları otomatik olarak tanıyabilir. Diğer fatura türleri de otomatik olarak bulunabilir, ancak bir Oracle gereklidir.

2- Uzantılar katmanı (Extension Layer)

Vergiler, emanet, avanslar ve diğer daha gelişmiş ödeme koşullarının tümü, Uzantılar katmanına dahildir. Bunlar, normal faturalara eklenti olarak uygulanır.

3- Uygulamalar katmanı (Apps Layer)

Blok zinciri, Uygulamalar katmanına sahip değildir. Bu katman, faturalarla etkileşim kurmak ve ilişkili verileri görüntülemek için üçüncü taraf programlar tarafından kullanılabilir. Bu katman ayrıca kimlik avı saldırılarına karşı koruma sağlamak ve kabul edilebilir faturaları zamanında ödemeyen kullanıcıları cezalandırmak için bir itibar sistemi içerir.

Req Coin Takım

Global bir para transferi platformu olan Moneytis, Request liderlik ekibinin çoğunluğu tarafından kuruldu. Moneytis’in aylık %20’lik bir hızla büyümesine rağmen, ekip, Request Coin’i döndürmeye ve kurmaya karar verdi. Moneytis ile çalışırken para transferlerinin büyük kısmının fatura olduğunu keşfettiler ve işlerini onlarla birlikte gelen sorunlara odaklamaya karar verdiler. Req Coin Yorumlarına geçiyoruz.

Req Coin Canlı Grafik

Req Coin Yorumları

REQ coin yorumları başlıyor. Req coin ilk olarak Ekim 2017’de 0,05 $ (0,000009 BTC) fiyatla işlem gördü. Fiyat Aralık 2017’ye kadar bu seviyede oldukça sabit kaldı. Ardından, yılın sonunda yükselmeden önce kademeli olarak 0.30 $’a (0.0002 BTC) yükseldi.

1- WalletInvestor REQ Coin Yorumları

WalletInvestor’a göre, talebin fiyatının yılda 0,2095 dolardan 0,373 dolara yükselmesi bekleniyor. Sonuç olarak, REQ harika bir yatırımdır. Uzun vadeli kar olasılığı yüzde 78.04. Fiyatın 2026 sonunda 1.065$ olması bekleniyor.

2- TradingBeasts REQ Coin Fiyat Tahmini

TradingBeasts, Request’in sağlam bir yatırım olup olmadığı sorusuna güçlü bir evet sağlar. Bu madeni paranın fiyatının 2021’de 0.2781959 dolara, 2022’nin sonunda 0.3010761 dolara yükselmesi bekleniyor.

3- DigitalCoin REQ Coin Yorumları

DigitalCoin araştırmasına göre, Request kripto para biriminin fiyatı önümüzdeki beş yıl içinde 0.7122968 dolardan 2.9061913 dolara tırmanacak. 2022’ye kadar 1.1739029 dolara yükselecek ve 2023-2024’te yükselmeye devam edecek. Talep, bu tahmine göre karlı bir uzun vadeli yatırım gibi görünüyor.

Sonuç

Request Coin, ödeme işlemenin tüm yönleri için blok zinciri teknolojisini kullanmayı amaçlamaktadır. Request Coin, bir üründen daha fazlasıdır; geliştiricilerin kendi uygulamalarını ve hizmetlerini oluşturabilecekleri bir platformdur. En azından, yol haritası iddialı ve ekibin her şeyi tek bir odak olmadan yapması zor olabilir.

Request Coin Nedir rehberi ve Req Coin Yorumları burada bitiyor.Request Coin Almak için en iyi adres Binance’dir. Binance üye olmak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz. Yatırım tavsiyesi değildir.