Ana SayfaOyunPUBGPUBG Profil Resmi Yapma PUBG Mobile
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

PUBG Profil Resmi Yapma PUBG Mobile

PUBG profil resmi yapma 2021 yılında da hala arananlar arasında. PUBG Mobile popülerliğini koruyor hatta arttırıyor bile diyebiliriz. Bunda oyunun arkadaşlara oynanması ve okul döneminin başlaması önemli olabilir. PUBG mobile Türkiye pazarını kolay kolay bırakmayacak gibi.

Daha Fazlası İçin: PUBG Mobile İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

PUBG Profil Resmi Yapma 2021 PUBG Mobile

PUBG Profil Resmi Yapma

Bu yazımızda sizler için PUBG Mobile ve PUBG de profil resmi 2021 yılına nasıl koyulur ile ilgili detaylı bilgi vereceğiz. Aynı zamanda PUBG profil resmi yapma ve değiştirme ile ilgili sizi bilgilendireceğiz. Ama bunun bir ön şartı var o da Facebook hesabı ile giriş yapmak. Eğer Facebook hesabıyla giriş yapmazsanız PUBG profil resmi yapmak zorlaşır.

  • Oyuna Facebook hesabınızla giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra ‘Tamir’ yazısına tıklayın.
  • Açılan menü sizi Facebook’a yönlendirecek ki oradan istediğiniz resmi seçebileceksiniz
  • İşlemle bittikten sonra PUBG den çıkış yapın
  • Hesabınıza girdiğinizde PUBG profil resminiz hesabınızda kalacaktır.
  • Hepsi bu kadar! Şimdiden iyi eğlenceler.

Daha Fazla Oku: Bedava PUBG Mobile Hesapları Eylül 2021 (GÜNCEL)

PUBG profil resmi yapma işlemi ne kadar kolaymış dediğinizi duyar gibiyim ama maalesef oyun nasıl yapılacağına dair bizlere bir ipucu vermiyor. Hele telefondan olduğu zaman işler iyice zorlaşıyor. O yüzden yazımızın PUBG Profil resmi yapmak isteyenler için faydalı olduğunu düşünüyoruz.

PUBG NEDİR?

PUBG, oyun dünyasına gerçek zamanlı Battle Royal modu ile sürülen sektöre hızlı bir giriş yapan oyun çeşididir. Bluehole tarafından yapımı tamamlanan ve piyasaya sürülen oyun, önce bilgisayarlarda oyuncuların sevdiği oyunlardan biri haline geldi sonra da cep telefonlarında yerini alıp çok sayıda kullanıcıya ulaşan PUBG mobile hesaplar listesini sizlere hazırlamıştık.

PUBG Profil Resmi Yapma

İlginizi Çekebilir: Pubg Mobile Şekilli Nickler: Yabancı (2021)

100 e yakın oyuncunun haritaya atlamaları ile başlayan oyunun temel amacı sona kalan kişi olmaktır. Kulağa basit gelse de oyunu iyi oynamanın yanında biraz da şansa ihtiyacınız var. Çünkü silahlar haritaya rastgele dağıtılmış durumda. Elinizde mükemmel bir silah olmasına rağmen ihtiyacınız olan mermiyi bulamazsanız ya da bulduğunuzu verimli kullanmazsanız muhtemelen oyun sonunu göremeyen oyuncularla birlikte haritadan silinmiş olacaksınız.