Ana SayfaOyunPUBGPUBG Mobile Kapanıyor mu?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

PUBG Mobile Kapanıyor mu?

Tencent tarafından geliştirilen ve dünya çapında en çok sevilen mobile oyunların başında gelen PUBG Mobile kapanıyor mu diye korkanlara bu makalemiz cevap olacak. Bu oyunla ilgili birçok dedikodu zaman zaman ortaya atılmaktadır. Bu sebeple son zamanların en çok sorulan sorusu da PUBG Mobile kapanıyor mu  olmaktadır.

Bu sorunun yanında oyunun tamamen kapatılacağı yönünde de söylentiler bulunmaktadır. Bu söylentilerin gerçek olduğuna inanan bazı oyuncuları ise sıklıkla PUBG mobile ne zaman kapanacak gibi aramalar ne yapıyorlar.

Gerçekten Pubg Mobile Kapanıyor mu?

Günümüz dünyasında en büyük problem bilgi kirliliği olmaktadır. Özellikle internetteki haber sitelerinin daha fazla İlgi çekmek ve ziyaretçi sayılarını yükseltmek için sürekli olarak bu tür spekülasyonlar yayıyorlar. Ciddi bir şekilde yayılan bilgilerin içerisinde PUBG mobile kapanıyor mu sorusunun cevabı da bulunmaktadır. PUBG mobile sevenleri sevindirecek haber ise bu sorunun cevabının hayır olmasıdır.

Öyle ki PUBG dünya çapında sevilen ve şirketine büyük kazançlar sağlayan oyunlardan birisidir. Bu sebeple de ne PUBG’nin ne de PUBG mobil kapanması mantığa uygun olmaktadır. Şöyle ki bir dükkanı açtınız ve dükkanınız dünya çapında üne sahip oldu aynı zamanda yine dünya çapında son derece fazla müşteriniz var. Siz olsanız bu dükkanı kapatır mısın? Böyle düşünüldüğünde PUBG’nin kapanması haberleri son derece komik olacaktır.

Daha Fazla Oku: PUBG Mobile 120 FPS Destekleyen Telefonlar

PUBG Mobile Ne Zaman Kapanacak?

Diğer bir yandan PUBG mobile kapanıyor mu sorusuna şu şekilde de cevap verebiliriz. Eğer bir andan oyuncular oyun oynamayı bırakır ya da hiçbir şey satın almazlarsa oyunun kapanması gündeme gelebilir.