Ana SayfaOyunPUBGPUBG Mobile 1.6 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

PUBG Mobile 1.6 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?

PUBG Mobile 1.6 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek sorsusu son zamanlarda PUBG hayranları tarafından sorulan sorular arasında. Haliye güncelemmeye az zaman kalınca sorulması çok normal. Biz de bu yazımızda PUBG Mobile 1.6 ile ilgili bildiklerimizi aktaracağız.

Daha Fazlası İçin: PUBG Mobile İmza Sözleri | Havalı, Kısa, Aşk

PUBG Mobile 1.6 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?

PUBG Mobile’ın 1.6 yaması neredeyse geldi. Tencent’in bugün attığı bir tweet ile oyunun yeni sürümü için güncellemenin 14 Eylül’de yayınlanacağını duyurdu.

Şimdiye kadar, yeni sürüm hakkında çok fazla bilgi ortaya çıkmadı. Bugün tweet, oyuna bir hava oyun modunun geldiğini ortaya koydu. Bu, geçen yıl Antik Gizli modundan bu yana PUBG Mobile’a ilk kez bir hava modu geri geliyor.

https://twitter.com/PUBGMOBILE/status/1436392810933010433?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1436392810933010433%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fnews%2Fpubg-mobile-update-1-6-is-coming-on-sept-14-with-a-new-aerial-game-mode

Bir başka tweet’te Tencent, “tehlikeli bir göktaşının” Erangel’e doğru yöneldiğini açıkladı. Görünüşe göre Yarilo adlı uzaylı bir uygarlık haritayı işgal ediyor. Harita üzerinde geliştirmeler yapan teknoloji şirketi DynaHex de işgalden etkilenecek.

PUBG Mobile 1.6 Güncellemesinde Neler Var?

Yama 1.6 ile ilgili daha fazla ayrıntı önümüzdeki günlerde yayınlanacak. Dün, PUBG Mobile bir geliştirme güncellemesinde Project Future’ı oyuna eklediğini açıkladı. Bunun bir parçası olarak, Erangel’in alanları fütüristik olacak şekilde geliştirilecek. Diğer yeni özellikler de oyuna katılacak.

Erangel haritasındaki değişiklikler kademeli olacak ve birkaç güncellemeyle yapılacak. Bu değişikliklerden ilki, DynaHex haritanın altı konumunu yenilediğinde 1.5 yamasında zaten gerçekleşti. Şirket haritayı geliştirmeye devam edecek.

PUBG Mobile 1.6 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek sorusundan çok içindekiler de merak edilenler arasında. Haydi bir göz atalım.

PUBG Mobile 1.6 Güncellemesi Ayrıntıları

Krafton, PUBG Mobile C1S2’nin yaklaşmakta olan içeriğini henüz açıklamasa da, birkaç ödül sızdırıldı ve işte bunların bir listesi:

Deniz Yırtıcı Seti

Bu yeni setin hepinizin beğeneceğini umuyoruz. Birbirinden güzel skinlerin bulunduğu seti sizler için paylaşıyoruz.

PUBG Mobile 1.6 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek

Deniz Yırtıcı – UZI

Deniz Yırtıcı skini Uzi için muhteşem görünüyor. Sizce de öyle değil mi?

PUBG Mobile 1.6 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek

Lapis Bariyer Sırt Çantası

Benim favorim ise bu sırt çantası. Efsane duruyor. Siz de fikirlerinizi yorumlara yazabilirsiniz.

PUBG Mobile 1.6 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek

Deniz Yırtıcı Paraşüt

Paraşüt de bir hayli havalı duruyor. Üstündeki desenler gerçekten güzel olmuş.

PUBG Mobile 1.6 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek

Umarım PUBG Mobile 1.6 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek sorunuzu cevaplamışızdır. Şimdiden İyi Oyunlar.