Paylaş
İçindekiler

PUBG Firavun Seti – PUBG Mobile

PUBG Mobile oyuncuları, bir dizi özellik getiren yeni Ancient Secret modu sırasında PUBG Firavun Seti kazanma şansına sahip olacak. PUBG Mobile oyuncuları, 4 Ağustos’ta başlayan ve 11 Eylül 2020’ye kadar sürecek olan Firavun Yükseliyor etkinliğine katılabilecekler.

Daha Fazla Oku: PUBG Mobile İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

Etkinlik sırasında oyuncular, PUBG Firavun Seti, Warrior of Ra seti, Warrior of Rav gibi kıyafetler kazanma şansına sahip olacaklar. Fındık seti, Yeraltı Rehberi seti ve Mumya seti. En büyük fırsatlardan biri, PUBG Mobile’ın ilk kez oyuncuların seti yükseltmesine ve ek bonusların kilidini açmasına olanak tanıyan bir özellik sunmasıdır.

PUBG Firavun Seti ve Etkinlik

Firavun Yükseliyor Etkinliği etkinliği sırasında, PUBG Mobil oyuncuları yeni kıyafetleri elde etmek için UC veya Gümüş paraları kullanarak şanslı çekilişler yapabilirler. Her set özel Hazine sandığı ile gelecek. Bu Treasure yaratmaları sayesinde oyuncular kıyafetler, Starforge Taşları, Yıldız parçaları ve Firavun paraları elde edebilirler.

Şanslı çekilişler ayrıca rastgele Hazine sandıkları verecek; Ancak, beş şanslı çekilişten sonra oyuncular devam edip kendi seçtikleri bir Hazine sandığını seçebilirler. Oyuncuların, 1. seviye Altın Firavun X-Takımı için 1.000 Firavun jetonunu kullanarak bir set çekilmemesi veya kıyafeti elde etmek için Firavun’un hafızasını değiştirmesi durumunda endişelenmesine gerek yoktur. Firavun’un hafızası da arkadaşlara hediye edilebilir.

https://twitter.com/PUBGMOBILE/status/1290892802163912704?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1290892802163912704%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.timesnownews.com%2Ftechnology-science%2Farticle%2Fpubg-mobile-brings-golden-pharaoh-x-suit-an-upgradable-suit-for-the-first-time-all-you-need-to-know%2F632251

PUBG Firavun Seti Yükseltilebilen İlk Kıyafet

Altın Firavun X-Takımı ve Mumya seti dışında, kopya eşyalar bile Firavun paralarına dönüştürülebilir. Set, Starforge taşları ve Yıldız parçaları ile yükseltilebilir. Golden PUBG Firavun Seti benzersiz bir özelliği, PUBG Mobile’ın yükseltilebilen ilk kıyafeti olması ve her biri ek avantajlar sağlayan altı seviye ile gelmesidir.

Özel lobi, ifadeler, giriş ifadeleri ve yumurtlama adası ve Ölüm Duyuruları özel efektleri dahil olmak üzere altı seviyenin hepsinde bulunacak toplam üç set vardır. Altın Firavun X-elementi de takım arkadaşlarıyla paylaşılabilir.
Altın Firavun X-Takımına ek olarak, sandık şu ödülleri içerir: Firavun’un Bokböceği Paraşütü, Firavun’un Regalia Sırt Çantası, Firavun’un Değerli Taş Bombası, Ebedi Koruma İfadesi, Ölümsüz Kazanan İfadesi, Yıldız Parçaları, Starforge Taşı ve Firavun’un Altını.

PUBG Firavun Seti Fiyatı Ne Kadar

Malesef PUBG Firavun seti 11 Eylülden itibaren satıştan kalktı. Yani şu an fiyatı hakkında bir bilgi yok. Eğer tekrar gelirse satın alma şansınız olabilir. 1000 Firavun altını karşılığında alınan kıyafet çok değerli. PUBG en gözde kıyafetleri arasında hemen yerini ayırdı.

Daha Fazlasın İçin: PUBG Mobile İmza Sözleri | Havalı, Kısa, Aşk

İlginizi Çekebilir