Ana SayfaOyunPUBGPoco x3 Pro PUBG Kaç FPS Veriyor?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Poco x3 Pro PUBG Kaç FPS Veriyor?

Xiaomi markası ülkemizde çok fazla rağbet gördü ve çok fazla satıldı. Poco x3 Pro PUBG Kaç FPS Veriyor sorusu da bu popülerlikten dolayı gündemimizde kalmayı başarıyor. Kısa sürede bu marka herkes tarafından ilgi odağı olmayı başardı. Poco x3 Pro PUBG Kaç FPS Veriyor Xiaomi markasının bir alt markası olan Poco tarafından üretilen x3 pro telefonu ise yine bir çok hayran kitlesine sahip olarak, hemen hemen herkesin isteklerine hitap etmeyi başardı.

PUBG Mobile FPS

Bu telefonun PUBG mobile oyununda kaç FPS verdiğini ise son günlerde herkes tarafından oldukça merak edilmeye başlandı. Adeta mobil oyunlar için tasarlanan Poco x3 Pro PUBG kaç Fps sorusunun cevabını sizler için  araştırdık.

Poco x3 Pro PUBG Kaç FPS Veriyor?

PUBG mobile oyununa giriş yapıldıktan sonra sağ ve sol kaydırmalarda hızlı hareket edildiğinde yaklaşık olarak 40-45 FPS değeri gözlemlenirken, oyun normal bir şekilde oynandığı takdirde 30 FBS olacak şekilde ilerleme kaydedildi. Oyunun grafiklerini akıcı bir şekilde gözlemlediğimizi söyleyebiliriz.

Poco x3 Pro Oyun Telefonu

Poco x3 Pro PUBG Kaç FPS Veriyor

Poco x3 Pro, performansı, hızı ve görüntü kalitesi sayesinde neredeyse oyun oynamak için tasarlanmış ideal bir oyun telefonu. Ayrıca oyun sırasında ekran yenileme hızı da 60 HZ olarak biliniyor. Genellikle bu tarz oyunlarda, bir çok cihaz  belli bir zaman sonra ısınarak oyunlarda kasmalar yaşanmasına neden olmaktadır.

İlginizi Çekebilir: PUBG 90 FPS Alan Telefonlar – PUBG Destekleyen Telefonlar

Fakat bu cihaz oyun oynamak ve oyun performansını desteklemek için üretilmiş olacak ki oyun oynamakla geçirilen uzun sürelere rağmen, herhangi bir performans düşüklüğü ile karşılaşmak neredeyse söz konusu olmamaktadır.