Ana SayfaKripto ParaPi Network Ne Zaman Çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Pi Network Ne Zaman Çıkacak?

Pi coin elde edebilmek için Madencilik yapan kullanıcılar doğal olarak pi network ne zaman çıkacak sorusunda sıklıkla sormaktadır. 2021 yılın da son derece popüler olan Pi coin piyasaya çıkmaya hazırlanan Kripto para birimlerinden birisidir.

Pi Network Nasıl Kazılır?

Madenciliğinin yapılabilmesi için kullanıcılardan birinden davetiye almak gerekmektedir. Telefonlara yüklenebilen uygulama sayesinde her gün düzenli olarak kazılan pi coinler henüz deneme aşamasında olan pi wallat’e de toplanmaktadır. Elektriksiz ve internetsiz kazım işlemi yapılan madenciliğinde kazım işlemi 24 saat boyunca devam etmektedir.

Pi Network Ne Zaman Çıkacak ve Borsaya Girecek?

Kripto para borsası ile ilgili  kişilerin en çok merak ettiği konulardan birisi de Pi Network ne zaman çıkacak sorusunun cevabı olmaktadır. Pi Network madenciliği yapan kişilerin elde ettikleri pi coinleri takas edebilmeleri ya da satabilmeleri için projenin 3. aşamasının tamamlanmasını gerekir. Ayrıca Pi network ne zaman çıkacak sorusunun cevabı net olarak bilinmemektedir.

2021 yılında borsaya girmesi beklenen QPi coin gerekli kontrol testlerinin tamamlamamasından dolayı borsa giriş tarihini ileri bir tarihe ertelenmiştir. Bizim tahminlerimize göre 2022 yılının 2. çeyreğinde borsaya girebilir.

Daha Fazla Oku: Pitbull Coin Yorumları

Pi Coin Değeri Ne Kadar?

Pi coinle ilgili merak edilen noktalardan birisi de bir pi coin kaç TL edeceğidir. Şu an için bu değeri tahmin etmek çok zordur. Çünkü bir pi coin henüz borsalarda işlem görmediği için herhangi bir değeri bulunmamaktadır. Ancak birçok uzmanın Amerika borsasına 0.01 dolardan başlayan değerler ile gireceği yönünde fikir birliğine varmaktadır.