Ana SayfaOyunPes 2022 Mobile Ne Zaman Çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Pes 2022 Mobile Ne Zaman Çıkacak?

Eski adıyla PES 2022 olarak bilinen, Pro Evolution Soccer oyun tarzında bir çok değişikliğe gittiği görülüyor. Yeni adıyla Pes 2022 Mobile Ne Zaman Çıkacak soruları da insanların kafasını kurcalıyor.

‘PES 2022 çıkmayacak mı?’ diye soruyorsanız size kötü bir haberimiz var. Konami, bu yıldan itibaren Pro Evolution Soccer adının ”eFootball” olacağını duyurdu. İsim değişikliği ile birlikte mobil versiyonu da satışa süreceğini duyuran Konami büyük beklenti oluşturdu.

Bu oyunun adını değiştirdiğini ilk kez görmüyoruz. Hatırlarsanız PES’in eski adı Winning Eleven’dı ve sonradan değiştirildi. Ama son isimden sonra nedense beklentiler bir hayli arttı.

Pes 2022 Mobile Ne Zaman Çıkacak

Oyun konsolları, PC’yi ve mobil cihazları hedefleyecek, ancak piyasaya sürüldüğünde geliştirici ve yayıncı, sunulanların temelde bir demo olarak çıkacak. Oyunu normal versiyona yükseltmek için ekstra ücretler isteneceği kulislerde konuşuluyor.

Bir zamanlar PES 2022 olarak bilinen oyunun en yeni mobil versiyonu olan Pes 2022 Mobile Ne Zaman Çıkacak?

İlginizi Çekebilir: Ücretsiz Futbol Oyunu UFL

Pes 2022 Mobile Ne Zaman Çıkacak?

Son yapılan açıklamaya göre *Tesadüfi Anlaşmaların süresi, 30/04/2022 tarihinde dolacak, bu yüzden süresi dolmadan önce oyuncularla sözleşme imzalamak için mutlaka kullanın. *eFootball™ Paraları, 18/11/2021 tarihinden sonra eFootball™ 2022‘de kullanılabilir hâle gelecek.

Oyunun çıkış versiyonu 9 takımla başlayacak: FC Barcelona, ​​FC Bayern München, Juventus, Manchester United, Arsenal FC, SC Corinthians Paulista, CR Flamengo, CA River Plate ve São Paulo FC.

Platformlar arası oyun tanıtımdan sonra henüz belirsiz bir zamanda gelecek yani ilk başta sadece platformları aynı olan kullanıcılar oynayabilecek.

Pes 2022 Mobile Fiyatı Ne Kadar?

Pes 2022 Mobile diğer Mobile futbol oyunları gibi ücretsiz olacak. Yani oyun için satın almaların bol olacağını düşünebiliriz. Haliyle bir şey ücretsizse ürün sizsinizdir.

Daha Fazla Oku: e Futbol 2022 Ne Zaman Çıkacak? (PES 2022)