Paylaş
İçindekiler

A WAY OUT Sistem Gereksinimleri Kaç GB?

A WAY OUT Sistem Gereksinimlerini derlediğimiz bu yazımıza size oyunu tanıtarak başlıyoruz. Brothers – A Tale of Two Sons‘ın yapımcılarından olan bu oyunda hapishaneden kaçmaya çalışan iki mahkumdan birini sizin kontrolünüzde olacak. Çok güzel bir ortak macera oyunu olan A Way Out nefes kesen firar girişimi ve benzersiz bir maceraya dönüşen serüvenle sizi bekliyor. Size şiddetle 2 oyuncuyla oynamanızı tavsiye ederiz. Hemen bir arkadaş bulmaya bakın. Oyuncular, hapishaneden kaçarak özgürlüğe kavuşmaya çalışan ve iş birliği yapan Leo ve Vincent adlı iki ana karakteri kontrol ediyor olacak..

A WAY OUT Sistem Gereksinimleri Kaç GB?

A WAY OUT oyununun sistem gereksinimlerini aşağıda bulabilirsiniz.

  • Bellek (RAM) : 8 GB
  • İşlemci : Intel core i3-2100T @ 2.5GHz/AMD FX 6100, veya daha iyisi
  • Ekran Kartı : NVIDIA GeForce GTX 650Ti 2GB, AMD Radeon HD 7750 2GB
  • Depolama Alanı : 25 GB
  • İşletim Sistemi : Windows 7 64-bit, 8.1 64-bit veya Windows 10 64-bit

A WAY OUT Kaç GB Ram İstiyor?

A WAY OUT bu teknoloji çağına göre normal seviyelerde bir ram isteği bulunuyor. Oyunun düzgün oynanabilmesi için 8 GB Ram sahibi olmalısınız.

A WAY OUT Kaç GB Depolama Alanı İstiyor?

A WAY OUT günümüz şartlarına göre normal bir depolama alanı kaplıyor. Oyunun yüklenmesi için istenilen depolama alanı 25 GB yer kaplamaktadır.

A WAY OUT Sistem Gereksinimlerini karşılıyorsanız aşağıda gördüğünüz oyun sahnelerini bilgisayarınızda yaşayabilirsiniz.

A WAY OUT Sistem Gereksinimleri

Daha Fazla Oku: METRO: Exodus Enhanced Edition Sistem Gereksinimleri Kaç GB?

A WAY OUT Oyununun Oynanabildiği Platformlar?

A WAY OUT bir çok platformda oyuncuları ile buluşuyor. Eğer siz de oynamak isterseniz sahip olmanız gereken platformları aşağıda yayınlıyoruz. İşte A WAY OUT hangi platformlarda çıkıyor sorusunun cevabı

  • Microsoft Windows
İlginizi Çekebilir