Ana SayfaOyune Futbol 2022 Ne Zaman Çıkacak? (PES 2022)
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

e Futbol 2022 Ne Zaman Çıkacak? (PES 2022)

Eski adıyla PES 2022 olarak bilinen, Pro Evolution Soccer oyun tarzında bir çok değişikliğe gittiği görülüyor. Yeni adıyla e Futbol 2022 Ne Zaman Çıkacak soruları da insanların kafasını kurcalıyor.

‘PES 2022 çıkmayacak mı?’ diye soruyorsanız size kötü bir haberimiz var. Konami, bu yıldan itibaren Pro Evolution Soccer adının ”eFootball” olacağını duyurdu. Yeni adı altında seri, bu yıl içinde piyasaya çıkacak, oynaması ücretsiz, yalnızca dijital bir futbol deneyimine dönüşecek. Oyun ise hayranlarının alışık olduğu deneyimden biraz farklı olacak gibi gözüküyor.

Bu oyunun adını değiştirdiğini ilk kez görmüyoruz. Hatırlarsanız PES’in eski adı Winning Eleven’dı ve sonradan değiştirildi. Bence eski iki ismi de bu büyüklükte bir oyun için kötü isimlerdi. e Futbol ismi daha kaliteli bir oyun sunacaklarının göstergesi olarak görülebilir.

e Futbol 2022 Ne Zaman Çıkacak

Oyun konsolları, PC’yi ve mobil cihazları hedefleyecek, ancak piyasaya sürüldüğünde geliştirici ve yayıncı, sunulanların temelde bir demo olarak çıkacak. Yine de bu sizi korkutmasın; Konami, zaman içinde platformu geliştirmeyi ve oyunun tam sürümünü kısa bir süre içinde oyunculara sunmayı planlıyor.

Bir zamanlar PES 2022 olarak bilinen eFootball hakkında bilmeniz gereken her şey için aşağıyı okuyun. E o zaman sorumuza geçelim e Futbol 2022 Ne Zaman Çıkacak?

İlginizi Çekebilir: Ücretsiz Futbol Oyunu UFL

e Futbol 2022 Ne Zaman Çıkacak? (PES 2022)

e Futbol 2022 Ne Zaman Çıkacak

Aldığımız son bilgilere göre; Tesadüfi Anlaşmaların süresi, 30/04/2022 tarihinde dolacak, bu yüzden süresi dolmadan önce oyuncularla sözleşme imzalamak için mutlaka kullanın. *eFootball™ Paraları, 18/11/2021 tarihinden sonra eFootball™ 2022‘de kullanılabilir hâle gelecek.

Oyunun çıkış versiyonu 9 takımla başlayacak: FC Barcelona, ​​FC Bayern München, Juventus, Manchester United, Arsenal FC, SC Corinthians Paulista, CR Flamengo, CA River Plate ve São Paulo FC.

Oyunun iOS ve Android’de de çıkması planlanıyor, ancak şu ana kadar bildiğimiz tek şey, oyunun mobil versiyonunun ‘biraz daha sonra’ geleceği.

Platformlar arası oyun tanıtımdan sonra henüz belirsiz bir zamanda gelecek, ancak cross-platform denilen cihazlar arası oyun etkin olacak (örneğin arkadaşınızın bir PS5’i varsa Xbox One’da oynayabileceğiniz anlamına geliyor).

Konami’nin oyunu yeni içerikle nasıl desteklemeyi planladığının vaat edilen yol haritasını yukarıdaki yol haritasında görebilirsiniz.

e Futbol 2022 Fiyatı Ne Kadar?

Temel paketi indirmek ve oynamak tamamen ücretsiz olacak. FC Barcelona, ​​Juventus, FC Bayern, Manchester United ve diğerlerinin yer aldığı yerel maçlar tanıtım oyununda ücretsiz olarak sunulacak.

Konami, daha sonra hangi kulüplerin ve modların ekleneceğine dair duyurular yapacak. Fiyatlandırma yapısının nasıl çalışacağı belirsizliğini koruyor ancak şirket, lansman sonrası yayınlanan bu modlardan bazılarının beklediğimiz gibi ücretli olacağını ekledi.

e Futbol 2022 Gameplay

Eski PES’cilerin üzüldüğünü görüyorum. Üçgene basıp deli gibi forveti koşturup gol attığımız PES 2014 günleri geride kalmışa benziyor. Artık daha profesyonel ve daha ayrıntılı bir oynanış sunacağa benzeyen e Futbol 2022 Ne Zaman Çıkacak soruları da aklımızda iyice artmaya başladı.

Unreal Engine bu yeni oyunda da kullanılmış ve oyunun iç dinamiklerini daha hatasız ve gerçekci yapmışa benziyor. e Futbol 2022 Ne Zaman Çıkacak yazımızın sonuna geldik. Umarım aklınızdaki soruları gidermişizdir.

Daha Fazla Oku: Steam Sonbahar İndirimleri Ne Zaman 2021

Daha Fazla Oku:Pes 21 Sistem Gereksinimleri Kaç GB?