Ana SayfaOyunÜcretsiz Futbol Oyunu UFL
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Ücretsiz Futbol Oyunu UFL

Futbol severleri sevindirecek yeni bir haberle karşınızdayız. Ücretsiz futbol oyunu UFL sektörün devlerini yıkmaya geliyor.

Ücretsiz Futbol Oyunu UFL

Hepinizin bildiği üzere futbol oyunları denince akıllarda canlanan şirket isimleri ikiyi geçmiyor. Sektör bu iki firmanın tekeli haline gelmiş durumda. Herkesin beklediği bu tekel algısını kırıp rekabeti kamçılayacak kahraman artık gelmiş olabilir. Sizi Gamescom ile tanıştıralım. Kendisi Pes ve Fifa nın ezeli rakibi olma yolunda ilerleyen bir firma. Peki Ücretsiz futbol oyunu UFL oyunculara ne vaat ediyor gelin size UFL yi tanıtalım.

Ücretsiz Futbol Oyunu UFL

UFL nedir?

UFL gamescom şirketinin piyasaya sunmaya hazırlandığı yeni futbol oyunu. Özellikle Fifa nın her sene ufak bir kaç dokunuşla milletin parasına konduğunu görmüş olacak ki bu duruma el koymaya gelmiş. Kendi köşesinde bu kurtarıcı oyunu ilmek ilmek dokuyan Gamescom şirketi sonunda bu haberi oyun severlerle buluşturdu. Sizi bekleyen güzel haberleri sıralayalım o zaman;

  • UFL her sene kadro yaması yapıp sizden söke söke paranızı alıcam tayfanın tam tersine her sene yeni oyun çıkarmayacak. Tek oyunu her sene güncelleyerek aynı oyun üzerinden devam edeceğini söylüyor.
  • Oyunu yazarken Unreal Engine motorunun gücünü de arkasına almayı unutmamış kahraman ekibimiz.
  • Aynı zamanda parayı veren düdüğü çalar devrinin de bittiğini söylüyor. Öyle para yatırıp rengarenk bonuslu kartlar alıp her vurduğu gol olan oyuncular da bu oyunda olmayacakmış. Pay2win gibi bir şeyin oyunda olamayacağını söylüyorlar. Biz de onların yalancısıyız elçiye zeval olmaz sonra gelip bize kızmayın 🙂

Daha Fazla Oku: Steam Random Key Nedir?

Böyle hikayeler anlatınca tabi ki biz oyun severlerin midesinde kelebekler uçuşturmayı başardılar. Sözlerinin ne kadar arkasında duracaklar süreç bize gösterecek. Ücretsiz Futbol Oyunu UFL yazımızın sonuna geldik. Merak edenler için firmanın yayınladığı trailer linkini aşağıya bırakıyorum. Aklınıza takılan başka şeyler varsa ya da bilip eklemek istediğiniz konular varsa yorumlarda yazabilirsiniz.

TRAİLER